У ритмі "Вовчиці": Винник святкує свої 45 і насолоджується кожним днем

31 липня 2018, 11:31

31-го липня в усіх "вовчиць", тобто шанувальниць співака Олега Винника є вагомий привід підняти келих під чарівні звуки хітів "Ніно", "Невеста" або "Возьми меня в свой плен". Адже артистові виповнилося 45 років.

Ця цифра Олега не лякає, він насолоджується кожним днем і не хотів би повернутися в минуле. А ще він розказав про своє ставлення до уколів краси та ботоксу.

Виннику 45

Про це зайшла мова в його нещодавньому інтерв'ю "Теленеделе".

"Я ніколи не думав про те, що рік за роком старішаю. Навпаки - насолоджуюся кожним днем. Скажу більше: мене ніколи не відвідували думки про те, як було би прекрасно повернутися на 10 або 20 років назад. Нецікаво проживати по-іншому те, що вже було. Приймаю як дар кожен рік, бо це новий досвід. Тож ні - не страждаю з цього приводу. В мене все класно!", - запевнив Винник.


А ви, так-так, ви он там уже підняли келих за іменинника?

Співак не засуджує тих, хто намагається втримати юність за допомогою уколів та пластики, але сам обрав інший шлях.

"Якщо уколи краси дозволяють людині комфортніше почуватися, чом ні? Хоча здоровий спосіб життя, відсутність шкідливих звичок та використання кремів - це, мені знається, прийнятніший варіант. Ботокс та підтяжка обличчя все одно помітні. Дивлюся на своїх колег по шоубізнесу - і зразу бачу, хто був у пластичного хірурга, а хто до життя ставився розумніше", - зазначив артист.

Олег каже, що насолоджується кожним днем і не хотів би повернути минуле

Як зізнався Олег, творчість і мегапопулярність вимагають від нього дуже великих жертв.

"Найголовніше - нема можливості бачитися з рідними. Шоубізнес дуже затягує, назад дороги немає. Зрозуміло, що можна взяти - і все покинути. Але коли розумієш, якими будуть наслідки, скільки всього може розвалитися за тобою, не можеш собі дозволити зупинитися. Адже є велика команда, котра від мене залежить", - пояснив він.

Спокійно, вовчиці, Винник не думає про завершення кар'єри

Нагадаємо, однією з найближчих членів "зграї" Винника буцімто є його власна дружина, хоча співак свого особистого життя воліє не афішувати. На початку року ЗМІ вивідали, що бек-вокалістка Винника, білявка Таюне або Таїсія Сватко, насправді є супутницею його життя.

Фото з Instagram Винника, відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів