Шоптенко розказала, на кого залишить сина під час роботи у "Танцях"

Понеділок, 20 серпня 2018, 13:56

Хореограф Олена Шоптенко розказала, як їй вдається поєднувати материнство і роботу у телепроекті "Танці з зірками".

Як виявилося, танцівниці пощастило із нянею, батьками, бабусями та свекрами, адже усі вони потрохи доглядають малюка Олексія. І тато Олексій теж, звісно, бере активну участь у вихованні сина.

Про своє весілля на двох та найкращого у її житті чоловіка Шоптенко говорила з "Комсомольською правдою в Україні".

"У мене є чудова няня Ірина. Чудова жінка, яка мені допомагає так сильно, що я просто не можу повірити своєму щастю", - поділилася Олена.

 Шоптенко пощастило знайти хорошу няню для свого сина

"Звичайно ж, і батьки, і бабуся, і свекруха іноді допомагають. Мільйони жінок у світі працюють, маючи маленьких дітей. І я, звичайно ж, не пропадаю в залі, як пропадала до цього. Я вигадала певну систему, яка мене влаштовує, яка влаштовує мого сина в першу чергу. Так і живемо", - заспокоїла Шоптенко усіх, хто переживав через її ранній вихід з декрету.

Між своїми двома Олексіями Олена щодня загадує бажання

Утім, спочатку Шоптенко називала синочка маленьким тираном.

"Зараз ми вже з ним домовилися, він вже трохи шкодує маму. Він підріс, тому всякі маленькі проблемки, шорсткості йдуть. Не хочу наврочити, але поки виходить. Все блякне на тлі цієї беззубої посмішки", - зауважила танцівниця.

"Мені щиро подобається моя робота. А ми добре знаємо, що якщо щаслива мама, то щасливий і дитина", - додала Олена.

 Шоптенко знову у "Танцях"

Також Шоптенко розхвалила свого чоловіка Олексія, який, за її словами, прекрасний батько.

"Я навіть не розумію, чому існує таке запитання: чи можна залишити з чоловіком дитину? Це цілком природно. Ми - обидва батьки, і, мені здається, не можна боятися або не довіряти один одному", - зазначила Олена.

"Мій чоловік набагато адекватніше реагує на багато речей, ніж я. Якщо в мені грають якісь емоції, страхи, переживання, то він абсолютно тверезо, розсудливо приймає рішення і часто цим рятує мене і дитину. На даному етапі купання, цей складний процес, все-таки на татові. Але ми робимо це разом, я завжди перебуваю у ванній, хоча нічого не роблю. Стою і розчулююся", - зізналася Шоптенко.

 Олексій першим повідомив про народження сина 9-го червня

До речі, Олена нарешті розказала про своє друге одруження.

"Ми розписані. Щастя любить тишу, тому ми вирішили цього разу тихесенько влаштувати невеличке свято для себе. І я ні краплі про це не шкодую. Маючи досвід публічних стосунків, я розумію, що потрібно берегти свою сім'ю і тихо радіти у себе вдома. Без друзів, без батьків... Удвох", - зауважила Шоптенко.

"Олексій - найкращий чоловік, якого я зустрічала у своєму житті, тому я і заміжня за ним. Немає якихось доказів, є просто відчуття. Якоїсь миті я зрозуміла, що дуже його люблю і хочу бути з ним поруч завжди"

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів