Дайвінг, лижі та запливи у відкрите море: 47-річна Геращенко розказала про свій спорт

11 вересня 2018, 10:33

Віце-спікерка Ради Ірина Геращенко у свої 47 років веде дуже активний спосіб життя.

І хоча депутатка не сприймає заняття у групах чи у тренажерному залі, список її спортивних вподобань доволі широкий.

Про них пані Ірина написала у Facebook на прохання якогось регіонального видання.

"Отже, мені 47. Після народження третьої дитини набрала зайвих 10, і тепер вони завжди зі мною, попри всі мої зусилля. Я не дуже спортивна, але дуже активна, й веду активний і здоровий спосіб життя. Ніколи не палила, от жодної цигарки за все життя. Хоча бокал проссеко з подружками - це святе, погодьтеся", - почала Геращенко.


Геращенко запевняє, що не випалила за життя жодної цигарки

"Обожнюю плавати. Особливо у відкритому морі, там можу намотувати метраж годинами й, да, запливаю за буйки. Бо коли немає буйків перед очима, здається - ти у відкритому морі, й це дарує неймовірне відчуття свободи. Кілька разів отримувала суворі зауваження рятувальників", - похвалилася депутатка.

Також Ірина – фанат велосипеду і любить ходити у гори.

Кататися на велосипеді Геращенко наважується лише за містом

"У юності облазили весь Крим, й печери караїмів, й Ай-Петрі, й Куш-Каю, й Аю-Даг, й немає такої стежки в Ласпі, де б ми не пройшли нашою студентською компанією. Узимку люблю бігові лижі. А от спортзал, тренажери, групові заняття - не моє... Як і біг (можливо, через травмовану ногу). Але колеги, які навіть у відрядженнях натягують кросівки й мчать парками - скверами перед важким робочим днем – поважаю", - зауважила депутатка.

Геращенко - лижниця зі стажем

"Для мене спорт - це й відчуття вітру і сонця в обличчя, свіже повітря, пейзаж навколо, час на природі, а не в залі. Й ще - це шанс подолати внутрішні страхи й спробувати щось нове. В 45 вперше спустилася з аквалангом, цього року вперше стала (спочатку раз 20 впала), на SUP. Ну, стала - це голосно сказано, але сидячи вже веслую добре, стоячи теж трохи вдається, наступного літа продовжимо експеримент", - поділилася досягненнями Ірина.

Акваланг - це лише один із експериментів Геращенко

Серед спортивних планів Геращено - побороти страх і спробувати гірські лижі. На це депутатка не наважується через важкий перелом ноги 8 років тому.

Також Ірина хоче перепливти Босфор, як це нещодавно зробив її колега Єгор Соболєв разом із дружиною Марічкою Падалко.

"Проїхатися на велику вулицями Києва (а не лише в селі полями. Але в Києві немає велодоріжок, а рух такий, що я не наважуся пересуватися поряд з безбашеними столичними водіями). Ну й, може, піти якось в тренажерний зал, а то вже 10 абонементів пропали. Тільки треба знайти час. Ні, якщо чесно, це вигадки. Треба мобілізувати силу волі, відірватися від фб й піти таки в залу", - наполягла Геращенко.

Геращенко варто було б звернутися до мера Кличка щодо облаштування велодоріжок у Києві

"Хоча, коли така чудова золота осінь за вікном - краще пройтися парком, ніж бігти на велодоріжці в залі, як на мене", - додала вона.

"Мені подобається, коли колеги викладають свої спортивні фото. Це краще, ніж з цигаркою і з ресторанів. Й добре, що таким чином популяризують активний і здоровий спосіб життя. Мені подобається цей тренд", - підсумувала віце-спікерка.

До речі, Геращенко також займається садівництвом і полюбляє змагатися з Луценком своїм урожаєм.

Фото з Facebook Геращенко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів