Полякова стала британською королевою з дочками та козами. ФОТО

25 вересня 2018, 14:45

Співачка Оля Полякова вирішила не бути дріб’язковою та замахнулася на статус самої королеви Єлизавети ІІ.

Саме цей образ зірка втілила у новій фотосесії разом із двома доньками та кількома козами.

А ще Оля у матеріалі Viva! поміркувала про старість та згадала, як могла вийти заміж і не стати співачкою.

"Якби свого часу ... я вийшла заміж за людину, яка кликала мене вийти заміж і виїхати з нею в іншу країну, я не стала б співачкою, а була б нещасною фрау з трьома дітьми і кухнею. І мені здається, вона (тобто я) б була зовсім шаленою. Але я хотіла стати співачкою і розуміла, що в запропонованих обставинах це було б неможливо", - розповіла Полякова.


Полякова в образі королеви з дочками-принцесами та навіть песиком улюбленої породи Єлизавети ІІ - коргі

"Хочете ви того чи ні, але ... ви постарієте. У будь-якому випадку, рано чи пізно це станеться. Швидше за все, одночасно зі своїми подругами. Ну, можливо, на пару років пізніше, якщо захопитеся якимись технологіями. Але, в будь-якому випадку, ви постарієте", - наголосила Оля.

"Мало того, як би молодо і підтягнуто ні виглядала ваша дупа, очі завжди видадуть ваш реальний вік. Ось я, начебто, непогано виглядаю, і така вся з себе молоденька, але при цьому, мені ще жодного разу не вдалося нікому впарити, що мені 25", - зазначила співачка.

Приборкувачка кіз Полякова поміркувала про старість

"Я тільки зараз зрозуміла ... що людина нікому нічого не винна. Тільки в свої 30 з хвостиком ти прозріваєш. Ясно усвідомлюєш: ти приходиш в це життя один і йдеш один. І ти не винен ні своїм батькам, ні дітям, ні чоловікові або дружині, ні родичам ... Ти винен тільки собі! Тому що ти у себе один", - поміркувала Оля.

"І я зараз не про егоїзм, а про те, що коли людина займається своїм життям, у неї немає часу на те, щоб псувати його іншим. Ясна річ, що треба дбати про батьків, ясна річ, що треба дбати про дітей. Але життя своє класти до ніг іншої людини - цілковита дурниця! Покладіть життя до своїх ніг", - закликала вона.

Королева Полякова радить займатися своїм життям і не псувати його іншим

Фото Viva!

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів