Повалій згадала, як не могла співати через надмірний ботокс

17 жовтня 2018, 15:28

Співачка Таїсія Повалій, даючи інтерв’ю російському виданню, була достатньо відверта. Настільки, що навіть згадала, як переборщила з ботоксом та не могла через це брати високі ноти.

Але відтоді Тая трохи розслабилася. І, хоча ін’єкції краси все одно робить, однак вже без такого ентузіазму. Про це вона і розповіла "Собеседнику".

"Роки йдуть, хочеться, щоб зморшок було поменше. У якийсь момент стала вдаватися до уколів ботоксу, щоб виглядати молодше. Це правда, але треба знати міру", - зізналася Тая.

Були часи, коли обличчя Повалій нагадувало маску

"Якоїсь миті я себе так обколола, що потягнула всі м'язи. Наприклад, співала пісню "Одолжила" і відчуваю, що високі ноти взяти не можу: тримає шия. Намучилася я тоді з цими уколами", - згадала співачка.


"Зараз така, яка є. Найчастіше користуюся кремами. Звичайно, уколи теж роблю, але не так часто і тільки на обличчі - нижче не спускаюся", - запевнила 53-річна артистка.

Зараз співачка зменшила кількість ботоксу

А ще Повалій зауважила, що вже не претендує на звання секс-символа.

"Думаю, що я вже переросла ці моменти, коли можна було бути секс-символом. Я не приховую свого віку, мені за п'ятдесят. Для своїх ровесників, звичайно, можу бути секс-символом. Але навколо стільки молодих красивих артисток, що я передаю їм цей прекрасний титул. Дівчата зараз не тільки красиві, але і дуже талановиті: Світлана Лобода, Ані Лорак, Поліна Гагаріна! Їх дуже багато!" - зазначила Тая.

Коли це Повалій була секс-символом?

Насправді, про ботокс Тая розказувала ще 9 років тому.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів