Монро у рожевому наполовину оголилася та поміркувала про моду

5 лютого 2019, 16:33

Травесті-діва Монро, як і завжди, відвідала кілька днів Тижня моди та підвела власні підсумки після побаченого.

Основні тези білявка повідомила у своєму Instagram.

А ще Монрітта потішила свою аудиторію новими ніжними знімками авторства Юлії Шелегової.

 

"Перше! Поспішаю вас, можливо, засмутити, а, може, і здивувати: нічого нового в модній індустрії вже не вигадають! Навряд-чи хтось при здоровому глузді натягне шкарпетку на голову або сумку на ноги. Хоча, натягти - натягне, але далі студії не вийде", - заявила Монро.

 

"Все, що демонструють дизайнери - це варіації на тему з використанням нових технологій, а всім іншим займаються PR служби. Головне не що, а як представлений твій продукт. Якісно кроїти і шити навчилися все. Фантазії вистачає. А ось як правильно піднести - за це доведеться додатково заплатити професіоналам", - зауважила модниця.

 

"Друге: нам не дають вибору, що і як носити. Нам здається, що ми самі вибираємо і формуємо свій стиль і образ. А насправді за нас вже все вирішили. І нам залишається вибирати тільки з того, що пропонують, спираючись частково на свою інтуїцію і подобається /не подобається", - зазначила Монро.

 

"І третє, стиль - це про освіту, виховання (читай: манери і охайність) і внутрішню культуру. І чим більше ви себе наповнюєте, тим крутіше ваш стиль. Тож забудьте про тренди, бренди та іншу херню, яку впарюють блогери, стилісти і бренди. Стежте за чистотою душі своєї, а зовнішність і стиль додадуться", - наголосила травесті-діва.

 
 
<div class=

Фото Юлії Шелегової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів