Огнєвіч розповіла про стосунки з чоловіками та думки про штучне запліднення

19 лютого 2019, 14:48

Співачка Злата Огнєвіч приголомшила зізнанням – для щастя їй не потрібен чоловік. Зірка навіть готова стати мамою-одиначкою, якщо не знайде коханого.

Про це вона розказала у програмі "Бар Чорний кіт".

Ведучий запитав 33-річну Злату, чи не почувається вона самотньою.

"Можливо, прийде час, коли я буду жаліти, що одного відшила, іншому сказала, що він мені не підходить, перебирала харчами. Бувають такі моменти, але все одно останнім часом я прийшла до думки, що для справжнього щастя мені не потрібен чоловік поруч, як це прийнято в нашому суспільстві", - відповіла співачка.


 
Злата запевняє, що може жити і без чоловіка

"Інститут шлюбу себе повністю вичерпав. По-справжньому щасливою мене робить сцена, спілкування з прихильниками", - зауважила вона.

Також Злата згадала, як один із чоловіків не витримав її способу життя.

"Вони клюють на образ завжди щасливої дівчини зі сцени, вони ж не знають про мої депресії, мої сльози. Вони не знають, що я буваю схожа на тигра у люті", - зазначила Огнєвіч.

 
Образ Злати на сцені дуже відрізняється від того, яка вона у житті

Також артистка запевнила, що обожнює подорожувати сама. А потім заговорила і про можливість завести дитину без чоловіка.

"Я могла би бути мамою-одиначкою. Навіть сказала про це мамі. Якщо мені не вдасться зустріти людину, з якою мені буде добре, все одно я хочу дитину. Я дуже люблю дітей. Я можу піти до дитячого будинку, або це буде штучне запліднення", - зізналася Злата.

 
Про штучне запліднення Злата говорить усвідомлено та серйозно

"Я не буду жити з чоловіком тільки для того, щоби в моєї доньки чи сина був тато. Я хочу бути щасливою жінкою, і якщо мені на долі написано бути одиначкою, значить так і буде. І не треба йти за цими стандартами, які тобі нав’язують у суспільстві", - наголосила Огнєвіч.

 
Перспектива життя без чоловіка зовсім не лякає співачку

Нагадаємо, торік Огнєвіч розповідала, як робота розлучила її з коханим.

Фото прес-служби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів