Ступка знявся з дружиною та розхвалив її силу і халатик. ФОТО

9 березня 2019, 10:30

Креативна, спокуслива та вірна. Саме такі якості перелічив актор Дмитро Ступка, говорячи про свою дружину Поліну Логунову.

Подружжя разом знялося у фотопроекті бренду LoveFP та видання Cosmopolitan, а Дмитро ще й інтерв’ю про свою кохану дав.

"Жіночність – це поєднання вірності, материнства, уяви, дбайливості і природної сексуальності. Моя дружина досить багатогранна жінка. У ній всі ці якості проявляються сповна. Вона вірна і турботлива, хороша мама, володіє відмінною уявою і креативністю, активно розвиває свої таланти і... шалено спокуслива", - розхвалив Ступка свою Поліну.

 
Ступка розхвалив свою багатогранну Логунову

"Справжня природна краса – це збалансованість. Коли зовнішня краса поєднується з внутрішньою. Є прекрасні фігури, прекрасні особи, але немає блиску очей, немає енергії в жінці… Сила жінки? Якщо вірити стереотипам, сила жінки в її слабкості. Я не згоден з цим. Сила жінки в силі її духу, в психологічній стабільності і цілісності", - також поміркував Дмитро.

Ступка зізнався, що дружина надихає його своїм прикладом.

"Вона дуже натхненна своїми ідеями, і це заражає, я не можу лінуватися на її тлі. Та й потреби молодої сім'ї насправді величезні. Потрібно багато чого встигнути і пожити, будучи молодими. Нам доводиться разом дружно впрягатися в цей віз і працювати над досягненням все більших вершин. Поліна вже зрозуміла, що критикувати мене – це малоефективно", - поділився актор.

 
Незабаром пара відзначатиме третю річницю свого шлюбу

"Дружина – це як твоє відображення в дзеркалі: якщо вона світиться енергією, позитивом і життєвою силою, ти теж будеш почуватися таким. Але вона теж повинна черпати цю енергію від чоловіка. Важливо робити свою жінку щасливою – тоді все буде гармонійно і збалансовано", - додав Дмитро.

На запитання, на що він готовий заради дружини, Ступка сказав:

"Я готовий з нею разом постаріти (усміхається). Я готовий жертвувати своїми інтересами, у міру розумного, звичайно. Безумству – так, дурості – ні. Я готовий удосконалюватися і досягати найбожевільнішої мети заради коханої і своєї сім'ї. Вони сенс мого життя".

 
Дмитро готовий постаріти разом із Поліною. Цікаво, чи готова вона...

І наостанок Дмитра спитали, яка найжіночніша річ у гардеробі його жінки.

"Шовковий халатик", - відповів він.

Фото з сайту Cosmopolitan

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів