DziDzio про Зеленського: Його наміри щирі і можуть перевершити наші очікування

16 травня 2019, 14:49

Артист Михайло Хома, більше відомий як DziDzio, упевнений, що новоспечений президент Володимир Зеленський має лише щирі наміри, які можуть перевершити всезагальні очікування.

Про це він заявив у новому проекті "Української правди" - "Чітко інтерв’ю".

Привітати свого колегу з перемогою на виборах у ДзіДзя ще нагоди не було.

"Привітав хлопців, привітав "Квартал", особисто Володимира Олександровича ще не привітав, ще не було нагоди. Ну все, маємо нового президента!".


 
Також в інтерв'ю Хома розповів про свої стосунки з Кузьмою Скрябіним та конфлікт зі співзасновником гурту Лесиком

На запитання, чи не пропонував Зеленський йому посаду міністра культури, Хома зауважив:

"Я поки що бачу себе в творчості, мені тут дуже комфортно, гарно і затишно. Я собі дозволяю робити, що я хочу, ніяких рамок нема. Тим більше, творчість – це велике поле, на якому ти так само можеш впливати на людей, щоби вони більше любили Україну. Це велика можливість, так само, як і політика".

"Ми маємо той самий вплив на населення, але нам менше грошей треба. Нам плескають, а політикам дулі показують", - додав артист.

 

"Я люблю гарно жити. Гріх погано жити, гарно жити – не гріх. Я люблю кольорові речі, люблю дорогі марки. Не можна бути селюхом. Селянином – так, селюхом – ні. Треба виходити з того. Треба красиво жити, красиво говорити, красиво знімати", - також заявив в інтерв'ю Михайло

"Але я ні за кого не агітую і нікого не хвалю. Я за Україну, і подивимось, що вони зроблять. Я особисто обіцяю бути порядним громадянином, платити податки, виступати на міжнародних аренах, показувати Україну, фільми, пісні", - наголосив ДзіДзьо.

"Я завжди починаю не з президента, а з себе, бо жоден президент мені нічого не дав і не дасть. І вам, люди, нічого не дасть. Починайте з себе, зі своєї хати, зі своєї родини", - закликав Михайло.

 

Також Хома заявив, що упевнений у щирих намірах Зеленського.

"Він точно має бажання змін та щирі наміри. Його наміри ще можуть нас здивувати та перевершити наші очікування", - сказав Хома.

ДИВІТЬСЯ ПОВНЕ ІНТЕРВ'Ю DZIDZIO:

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів