Фреймут знялася з сестрою та пояснила, для чого жінці чоловік

20 червня 2019, 11:39

Телеведуча Оля Фреймут зізналася, що не має багато подруг, бо у неї є єдина і найближча – рідна сестра Юля.

У дівчат 10 років різниці, і вони багато чого пережили разом. Для журналу Harper’s Bazaar сестри знялися у лісі та розказали про стосунки.

"Все починається з дитинства. З самого малечку батьки нас вчили триматися гуртом. Коли народилася Юля – мені було 10 років. Мама багато працювала, тому після школи я прала пелюшки, прасувала і гуляла з сестрою. Мені довірили її, як дорослій. І я, як доросла, взяла на себе цю відповідальність, хоча не можу сказати, що раділа бути нянею в такому ранньому віці", - згадала Оля.

 
Фреймут з сестрою знялися для глянцю та розказали про стосунки

"Коли ж народилася моя Злата, Юлі було 14 років. Вона пропустила півроку школи, щоб бути зі мною в Англії, не спати ночами, доглядаючи за Златою, поки я лежала в лікарні з серйозним діагнозом. Разом ми переживали злети та падіння, втікали від підозрілих шанувальників, багато подорожували…" - розказала Фреймут.

"Згодом я стала хрещеною мамою її доньки Ґабріель, яку люблю не менше за своїх дітей. Секрет нашої любові, дружби, криється у мудрості батьків – це обов’язки, доручені нам з Юлею в дитинстві. А не лише спільні забави у пісочницях", - зауважила телезірка.

 
Юля школяркою допомагала Олі з новонародженою дочкою в Англії

"У мене немає друзів, є приятельки. Єдиний друг – мій чоловік. І я дорожу нашими стосунками найбільше. Йому довіряю все. Юля і мама – подруги, яким також можу довірити майже все", - зізналася Оля, відповідаючи на запитання про жіночу дружбу.

 

Також, міркуючи про стосунки, Фреймут підкреслила, що жінці потрібен чоловік.

"Я за природність, особливо, у стосунках. З чоловіком жінка може більше, її люблять, вона сяє, їй не потрібно щось комусь доводити і занурюватися у непотрібні побутові труднощі. Мені довго доводилося бути чоловіком. І я щаслива, що з появою Володі я змогла, нарешті, повернутися у свою стать", - наголосила Оля.

 
Обидві сестри мають дітей

А ще Фреймут запитали про красу і про жертви, яких вона вимагає.

"Краса нічого не вимагає. Вимагати – не красиво. Краса підкреслює характер. Я стримана і холодна – гардероб відповідає моєму характеру. Однотонний і лаконічний. Обов`язково – з правильних магазинів. Я ніколи не вдягну на себе щось сумнівної якості. А зачіску вважаю головним аксесуаром. Тому укладки роблю в перевірених місцях, так спокійніше за волосся", - поділилася телеведуча.

 
"Краса нічого не вивмагає", - упевнена Фреймут

Фото з сайту Harper's Bazaar


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів