Жінка-телеведуча зе-депутата Арістова пов’язує успіх чоловіка з її задоволенням

8 серпня 2019, 15:35

Майбутній депутат нової Ради Юрій Арістов, який, судячи за все, ще й очолить Комітет із питань бюджету, частково зобов’язаний успіхом своїй дружині-телезірці Марині.

Екс-учасниця шоу "Холостяк" у своєму Instagram поділилася розмірковуванням про те, що везіння супроводжує чоловіка лише тоді, коли його жінка задоволена стосунками у шлюбі.

"Коли жінка відчуває насолоду і щастя від стосунків, її чоловікові починає щастити, перед ним відкриваються всі двері і удача починає слідувати за ним по п'ятах. Тому що в своєму щасливому і радісному внутрішньому стані силою свого творчого мислення жінка благословляє чоловіка на успіх і приваблює в його життя сприятливі події", - процитувала чиїсь думки у себе на сторінці Арістова.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

⠀ЖЕНА И УДАЧА. ⠀ Говорят, если мужчина неуважительно относится к своей женщине, то от него отворачивается удача. ⠀ Почему так происходит? ⠀ Женское творческое мышление многократно сильнее мужского, поэтому ее способность влиять на судьбу очень высока, как на свою собственную судьбу, так и на судьбу мужа. ⠀ Когда женщина испытывает наслаждение и счастье от отношений, ее мужчине начинает везти, перед ним открываются все двери и удача начинает следовать за ним по пятам. Потому, что в своем счастливом и удовлетворенном внутреннем состоянии силой своего творческого мышления женщина благословляет мужа на успех и привлекает в его жизнь благоприятные события. ⠀ Через женщину к мужчине устремляется либо поток благости, удачи и процветания, либо поток разрушительной силы. ⠀ Женщина тесно связана с тонкими сферами, миром энергий, поэтому ее мысли, ее внутреннее эмоциональное состояние, формирующие физический план, быстрее реализуются. ⠀ Если жена не удовлетворена семейной жизнью, не довольна мужем, ему будет сложно реализовать себя, сложно добиться успеха. ⠀ Почему мудрые мужчины не жалеют средств на подарки своим женщинам, почему стремятся оградить их от любой, неприятной работы и окружить только приятными впечатлениями? ⠀ Они знают, что удовлетворенная женщина - источник благоденствия и счастья для всей семьи. ⠀ Об этом много пишет Лариса Ренар, говорит Тони Роббинс, многие изотерики, кармологи. ⠀ Я из личного опыта скажу. Чем скупее мужчина своей женщине на подарки и сюрпризы, тем несчастнее и разрушительнее его жизнь. И наоборот. ⠀ Важно соблюдать баланс - брать-давать, мужчины. ⠀Подсмотрела у @alessandra_shulgina ❤️

Публикация от Maryna Aristova (@marynaaristova) 3 Авг 2019 в 11:16 PDT


 
Коли Арістов познайомився з майбутньою дружиною, він і гадки не мав про її "холостяцьке" минуле

А рік тому в інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні" Арістова розказувала, що коли починалися їхні стосунки, у Юрія був доволі хиткий фінансовий стан. Тож досяг успіху и росту він уже під час шлюбу з нею.

"...Якби на той момент він був олігархом, то навряд чи б я з ним була. Це була інша людина. Він виріс, став успішним, але ріс він разом зі мною. Коли людина пройшла великий шлях і стала кимось, у неї дуже багато тарганів у голові. А коли ти отримуєш ще й не надуспішного і не супербагатого чоловіка, але перспективного, то у тебе карт-бланш. Він знає, як ти потрапила в його життя, і розуміє, яким він є", - казала тоді Марина.

"А він у мене дуже класний, добрий, сімейний, нереально крутий тато, він дітей обожнює. Найбільше щастя для нього - це сім'я. Він у мене дуже сімейний. А якщо побачити його в звичайній ситуації - хочеться застрелитися, тому що виглядає він дуже жорстко", - додала тоді Арістова.

Нині в Арістових двоє спільних дітей: Маша та Роберт. Також Юрій має старшого сина Артема від першого шлюбу, а Марина - доньку Діану.

 
Уся родина разом
 
Марина з трьома дітьми - Діаною, Робертом та Марією
 
Старший син Юрія, до речі, займається міським екстрімом
 

До речі, спілкування Марини з Юрієм почалося з переписки у ВКонтакте.

"Він весь час намагався мене чимось зачепити. І так ми десь з 11 вечора до 5 ранку переписувалися. Про все. Потім він подзвонив, мене вразив його дуже приємний тембр голосу, і ми розмовляли ще годину", - згадувала телеведуча.

"Але Юра і далі не здавався: "Зараз син прокинеться, якщо він не проти, ми приїдемо до тебе в Одесу". Не встигла я лягти спати, а тут SMS: "Син схвалив, виїжджаємо". Чекаю їх в ресторані. І тут заходить мій майбутній чоловік: біла майка, білі штани з кишенями, татухи по плечах, пузце невеличке, окуляри-хамелеони, дитина 10 років, коробка конвалій. Я не повірила своїм очам. Ну, думаю, добре, погуляємо, що робити. Увечері він проводжає мене додому і каже: "Ти переїздиш до Києва, я не жартую, я тебе шукав все життя, ти народиш мені дочку ..." Я в цей момент подумала, що він несповна розуму. Ну хто в 35 років буде нести таку нісенітницю після півдня разом?!", - розказала Арістова.

 
Врешті, Марина народила Юрію не лише доню, а й ще одного синочка
 
"Біла майка, татухи та невеличке пузце"

Як відомо, Арістови мають ресторан рибних страв, яким керує Марина. Вони багато подорожують, і у травні всією великою родиною відпочивали в Бодрумі.

 
34-річна мама трьох дітей в одному з інтерв'ю казала, що жінці достатньо займатися спортом тричі на тиждень по годині
 
А це так Арістови голосували у другом турі виборів президента. Неважко здогадатися, за кого

"Чоловік - мій ідейний натхненник, "дегустатор", він ставить всі глобальні завдання. Я більше виконавець. І, звичайно, він у нас головний. Я вважаю, що сила жінки - в її слабкості... Жінка має бути суперслабкою, а при цьому всередині вона може бути розумною і сильною. Але чоловікові про це твердити не обов'язково.
Жінка повинна займатися тим, що їй приносить натхнення, задоволення, може, трохи грошей. А може, і багато грошей", - вважає Марина Арістова.

 
У подружжя, між іншим, 10 років різниці у віці

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів