Данилко розповів про найбільший гонорар, роман із мамою Сердючки, та чому не хоче сім’ю

26 лютого 2020, 15:38

Незважаючи на майже завжди сумний вигляд, Андрій Данилко називає себе щасливою людиною та навіть не приховує, що "напевно" закоханий.

Але от батьком великої родини він себе абсолютно не бачить і каже, що навіть уявити не може життя разом із кимсь.

Доволі відверто Андрій Михайлович поговорив про різне зі Славою Дьоміним у новому випуску "Слава +".

Говорячи про Інтернет, Данилко зізнався, що постійно висить у ньому. Але про себе ніколи нічого не гуглить, бо не любить дивитися.


"Я можу подивитися деякі речі через кілька років, коли трішки "накачу", - зізнався артист.

 

"Я запальний, але тільки з якогось приводу. Я ж не якась там істеричка", - каже про себе Данилко

"Звісно, я дивився і порносайти, я навіть знаю деякі назви. У мене бувають такі моменти, коли це смішить. Я навіть знайшов у мережі список смішних назв порно, ми сиділи реготали з них", - зазначив Андрій і додав, що у мережі любить дивитися документальне кіно.

На запитання, чи ловить він кайф, коли виступає в образі Сердючки, Данилко здивувався:

"А як можна кайфувати від цього? Є завдання – вийти і змінити атмосферу в залі. От чому я люблю корпоративи – тому що мені подобається: всі сидять сумують, а ми виходимо і міняємо ситуацію. Коли це в мене виходить – мені це подобається, але я ж не отримую задоволення від того, що я граю Вєрку Сердючку".

 
Як відомо, Данилко робив перерву з Сердючкою. Саме тоді він погодився бути тренером на талант-шоу та суддею на Нацвідборі. Але незабаром вийде EP Вєрки під назвою "Sexy"

За поширеною у мережі інформацією, гонорар Данилка становить 50 тисяч євро. Але сам він цю цифру заперечує. Мовляв, залежить від обставин. Буває і більше. Однак точної суми артист не назвав, хоча згадав про свій найбільший гонорар.

"Це був десь 2003 рік, у Москві, Новий рік. 180 тисяч. Але за однієї умови – що ми тієї ночі мали виступати лише у них", - розповів Андрій.

Також Данилко розказав, чому він останнім часом погладшав.

"Я зараз зайнятий своїм лікуванням, і вже відбуваються якісь зміни, тому почав їсти дуже мало. Я ж погладшав не від їжі і не тому, що, як багато хто думає, я випиваю часто. Я випиваю, так, але це зовсім інша проблема, яку зараз намагаються вирішити лікарі. Сподіваюся, до літа буду Джастіном Бібером", - пожартував Андрій Михайлович.

 
Данилко запевняє, що під кепкою він не лисий. Просто йому так зручно, і не треба постійно ходити у барбершоп стригтися

Про своє погане самопочуття Данилко згадав і відповідаючи на запитання, чи він щасливий.

"Дуже (щасливий – ред..)! При тому, що мені б деякі моменти хотілося б змінити… Краще почуватися, бо це дуже важливо. Я сам себе сварю за те, що постійно скаржуся на погане самопочуття. Але ж це правда. Цей мій стан не дає мені можливості працювати", - поскаржився 46-річний артист.

У рубриці "Збреши Славі" Данилкові довелося зізнатися, що він таки мав роман зі своєю колегою Інною Білоконь, яка грає маму Сердючки.

"Наша зустріч - це була повна антипатія. Я думав: "Боже, шо це?", і так само думала вона. Вона була красунею, а я був красень, як Селена Гомес і Джастін Бібер. У неї була спідниця-Тетянка, турецька светр, мілірування... І я був теж красень, спеціально одягав більше куртку, щоб більше здаватися. Тому що без неї я худий був, реально швабра", - так про своє знайомство з Інною Андрій розповів, говорячи про своїх друзів.

 
У 2015-му Данилка з Білоконь бачили під час поцілунку. Парочка іноді відпочиває разом

"У мене не було прикладу сім’ї: тато, мама, день народження. Я завжди належав собі, тому я і шукаю собі якусь форму існування. От зараз мені комфортно одному. У мене був період, десь у 90-х, спільного якогось проживання, але зараз я навіть не можу собі це уявити", - зізнався він.

При цьому на запитання, чи він зараз кохає, Данилко сказав:

"Напевно, так. Якісь є речі... От хотілося, щоб було так, але так не виходить. Я не хочу страждати, мені так набридло страждати".

"У мене було депресія цілий рік, і я дуже важко це переніс. Це було пов'язно зі стосунками, і я навіть не міг подумати, що зі мною може таке статися. Я якось із цим упорався. Допомагає лише іронія. Я щаслива людина, але мені треба бути самому", - наголосив Данилко.

 

Стоп-кадри з відео на YouTube, фото Дмитра Ларіна та фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів