83-річна Джейн Фонда попозувала для глянцю та розкрила свою еротичну фантазію

26 березня 2021, 10:36

Американська акторка, фітнесгуру та феміністка Джейн Фонда стала героїнею квітневого Harper's Bazaar. 83-річна кінодіва у інтерв'ю говорила про роботу, про політику, про материнство та про особисте життя.

Зірка, в якої за плечима три офіційних шлюби, зізналася, що більше не хоче стосунків. Хоча й має певні еротичні фантазії.

 
Джейн Фонда на весняній обкладинці

"Одна з найбільш болісних речей, які я усвідомила з настанням 80 років - навіть не знаю, скільки мені - 83, і я одиначка. Про що мені довелося дійсно замислитися, так це про те, що я не дуже здатна (до близькості з кимось). Річ не в них (чоловіках). Річ у мені. Якщо з'являвся чоловік, який казав: "Ну ж бо, Фонда, роздягнися", я тікала, перелякана. Мене вабило до чоловіків, які ніколи би так зі мною не повелися, бо їм самим необов'язково було роздягатися", - поділилася Джейн із глянцем.


 
83-річна кінозірка приміряла кілька стильних луків

Фонда жалкує про те, що в її житті мало близькості, але примирилася з цим фактом.

"Я не хочу більше бути в стосунках, в сексуальних стосунках. Не маю такого бажання. Чи маю я фантазії? Так, ось моя фантазія. Розкажу її. Вона про те, що я зустрічаю професора або дослідника, когось такого типу, людину, дійсно здатну любити, плекати жінку, щоби я могла перевірити себе та побачити, чи зможу я роздягнутися", - розповіла актриса.

"Думаю, тепер я змогла би, але проблема в тім, що я, як і чоловік, хотіла би молодшого чоловіка. Хіба це не огидно? Річ у шкірі. Я би хотіла молодшого чоловіка, і я надто самолюбива", - додала вона.

 
Джейн фантазує про чоловіків, але стосунків більше не хоче
 

Нагадаємо, Джейн Фонда пишається тим, що їй вдалося викликати першу ерекцію в цілого покоління глядачів.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Джейн Фонда: Думала, вмру від алкоголізму й самоти

Джейн Фонда: Мене зґвалтували в дитинстві

Джейн Фонда: Я не боюся смерті

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів