"13 кадировців ввалилися до нас у хату": телеведуча Юлія Панкова розказала про два тижні в окупованому Гостомелі

16 березня 2022, 10:23

Ведуча програми "Ревізор" і гастроблогерка Юлія Панкова провела 15 днів у Гостомелі, окупованому росіянами.

Одного дня до Юлі в дім зайшло 13 кадировців, які забрали рушниці, телефони та погрожували її батьку. Після цього родина прийняла рішення негайно тікати звідти.

Свою історію евакуації з Гостомеля Панкова розказала в Instagram.

"Ми провели 15 днів у повній окупації. Під Гостомелем. 14 ночей у підвалі за +5. На другий день зник зв'язок, на третій – світло. Без світла, без газу, без опалення, ліків та бензину. Ми були відрізані від усього світу. Ми не могли виїхати. Нас не випускали.


 
Юля заклеїла вікна скотчем та ловила біля них хоч якийсь мобільний зв'язок

У сусідньому селі розстріляли родину. У нас убили друга, який роздавав їжу мирним жителям. У друзів у ці дні померла мати. Її винесли та поклали на лавочку у пакеті у Гостомелі. Її досі не поховали.

У наш двір влетів товстий уламок від граду. Ми чистили мітки для авіації на нашому газоні. Адже вони літали над нами щодня.

Їх установки стояли в лісі, де я гуляла з собакою "до", і щовечора я завмирала біля вікна, де можна було зловити зв'язок. І віконні рами штовхали мене від цих страшних вибухових хвиль.

 

Я навчилася розрізняти звуки – розриви вакуумних бомб, градів та ураганів, польоти винищувачів, військових літаків та алігаторів. Коли було "тихо", ми готувалися морально до нових бомбардувань.

9 березня вони ввалилися до нас у хату. 13 підготовлених, одягнених до зубів кадировців. З рудими бородами, обмундировані до зубів. З потертими атоматами, у георгіївських стрічках, з написами "розвідка" на спинах.

Вони вирвали хвіртку, влетіли в дім за секунду. Рухалися по-спецназівськи, вриваючись у кожну кімнату. Цей ад тривав не більше 30 хвилин, але здавався вічністю. Вони забрали телефони, мисливські рушниці, погрожували батькові. Це стало останньою краплею. Ми ризикнули виїжджати. Далі залишатися було не можна".

 
 
 

Нагадаємо, футболіст Владислав Ващук теж провів 15 днів в окупованому Гостомелі і розказав свою історію порятунку. А режисер "Орел и Решка" Євген Синельников просидів тиждень у підвалі в окупованій Бучі.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів