"Моє місце тут": Соловій розповіла, де зустріла війну і як допомагає ЗСУ

25 березня 2022, 13:15

Співачка Христина Соловій, як і більшість українських зірок, підтримує Україну не лише творчою діяльністю, але й волонтерством.

У програмі "Зірковий шлях" Христина розповіла, де зустріла війну, як допомагає українцям і скільки грошей зібрала для ЗСУ.

"19 лютого я приїхала до мами на день народження, і через декілька днів почалася війна. Я вже не виїхала зі Львова, прокинулася від сирен. На щастя, вдалося вибратися моїм близьким друзям, які наразі перебувають зі мною тут. Вони привезли мого кота. Це найдорожче, що було в мене у Києві", - розповіла Христина.

 
Співачка народилася в місті Дрогобичі, Львівської області

Виконавиця зізналася, що ніколи не розглядала свою участь, як людини, яка займається волонтерською діяльністю, але через постійні прохання Соловій спробувала це зробити.

"Я зібрала за два дні 150 000 гривень. Це не така велика сума, треба набагато більше. Але я відчуваю, що якийсь кредит довіри є до мене, що ці гроші дістануться місця їхнього призначення. Ми вже замовили більшість позицій. Моя помічниця знайшла варіанти, де знайти безкоштовно деякі рації, бронежилети. Це не єдине, чим я займаюся", - розказала Христина.

 
Дівчина допомагає українським військовим усіма можливими способами

"Я сама почала ловити себе на тому, що перестала спати, дуже схудла, відчуваю, що перестаю бути корисною. Якщо ви відчуваєте, що втрачаєте сили, перш за все подбайте про себе. Тільки тоді ви зможете допомогти іншим. Спочатку собі, потім комусь", - наголосила дівчина.

Стосовно еміграції Христина також має чітку позицію.

"Мене звідси хіба що винесуть мертвою. Я не хочу їхати. Моє місце тут. Я кажу так, поки зі мною все в порядку", - затвердила співачка.

Нагадаємо, раніше співачка Даша Астаф'єва наголосила, що залишатиметься у Києві і допомагатиме, поки інші цього потребують.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів