"Концертні вбрання викликають сльози": Астаф'єва зізналася, як її змінила війна

8 квітня 2022, 16:15

Співачка Даша Астаф'єва, яка волонтерить у Києві, зізналася, що в майбутньому не бачить себе на сцені з тими піснями, які співала до війни. Зірка навіть не може змусити себе користуватися такими звичними речами, як фен або парфуми.

Про це Даша розповіла "Ранку з Україною".

"Бувають дні, коли я розклеююсь – прокидаюсь і одразу починаю плакати. Я не відчуваю втоми ні фізично, ні морально, але мене не залишає тривога про рідних. Прокидаючись щоранку, я починаю свій день із дзвінка мамі, молячись, щоб вона узяла слухавку. Хочу почути, що з ними все добре", - поділилася артистка.

 
Даша розповіла, як почувається
фото з instagram астаф'євої

"Відкриваю шафу, де висять сукні, гарні блузи, і мені здається, що ми їх ніколи не носили. Ми – не бійці, у нас немає зброї, але я виходжу на вулицю як солдат – у зручному, теплому одязі та черевиках, щоб можна було бігти, битися чи допомагати. А ті концертні вбрання викликають сльози і враження, що того життя ніколи не було і вже не буде. Я навіть не можу користуватись новим феном чи парфумами – здається, що це несправедливо", - пояснила Даша.

Астаф'євій здається, що через війну змінилася не лише вона сама, а і те, як її сприймають люди.

 
Зухвалі вбрання, пісні та парфуми - все це залишилося до в житті 24-го лютого...

"Колись у мене була слава, пов’язана з відвертістю та моїм тілом, а зараз, як би це не звучало соромно з моїх вуст, – люди звернулись до моєї душі. Можливо, це стрес, але в майбутньому я не уявляю себе з тими піснями, які є у мене зараз. Хотіла б співати про щось глобальне та об’єднуюче", - зазначила вона.

Нагадаємо, Даша допомагає готувати їжу для захисників.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Ї*ать ти гніда: Астаф’єва вилаяла Тодоренко, яка влаштувала розбір гардеробу в день обстрілу пологового в Маріуполі

"Повертайтеся скоріше живими": Астаф'єва звернулася до захисників України у ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів