Плакати від щастя, зустріти героя, народити дитину: Огнєвіч поділилася своїми планами після перемоги

13 квітня 2022, 16:15

Співачка Злата Огнєвіч зізналася, що з 2014-го року не сумнівалася в тому, що рано чи пізно росія піде війною проти України. Та зірка всім серцем вірить у нашу перемогу і відчуває, що вона дуже близько.

36-річна Злата вже знає, що вона тоді робитиме.

Про це артистка розказала "Зірковому шляху".

 
Злата вже має план на мирне життя
фото з instagram огнєвіч

Зі слів Огнєвіч, вона цілком розуміє, чому всі українські дівчата зараз мріють про хлопців із ЗСУ, адже й сама неймовірно пишається та захоплюється українськими захисниками. Серед них і 67-річний тато співачки. Хірург за фахом, він рятує поранених бійців у Харкові.

"Тато зважився легко. Відпустити було складно, але він чоловік, це його вибір, і я мушу його підтримати, тим більше, що не він один зараз ризикує своїм здоров'ям і життям заради перемоги. Він мені сказав, ну, буде так, як буде. І якщо він може там чимось допомогти, він це робить, він допомагає. Я ним пишаюся", - поділилася Злата, яка щодня зідзвонюється з батьком.

 
Огнєвіч із татом

Як зізналася артистка, вона відчуває ненависть до всіх росіян, оскільки всі вони - "одне плем'я одного дерева, одні яблука". Має вона що сказати і про тих зіркових українців, котрі або підтримали дії країни-агресора, або відмовчуються.

"Це теж жалюгідні створіння. В них, напевно, нічого не залишилося всередині з цінностей людських і людяності", - наголосила виконавиця.

Огнєвіч дуже сподівається, що всі, хто виїхав із України за кордон, після перемоги повернуться, щоби гуртом відбудовувати круту країну.

"Коли прийде мир у нашу країну, я буду плакати від щастя, дивитися на це небо, я вийду на вулицю, потім я буду обійматися з тими, хто до мене доїде, заїде в гості. Господи, я дуже хочу, щоби відбувся парад у кожному місті України, в Києві", - заявила вона.

 
Співачка, як і всі ми, мріє про перемогу та не сумнівається в ній

"Коли був перший тиждень війни, я перебувала в Києві, я ішла вулицею вночі, якраз сирена знову вила, я просто розплакалася. І я іду, плачу і кажу: "Я не встигла знайти собі чоловіка, я не встигла народити дітей, що ж це таке..." Я зараз кажу це з посмішкою, тому що це викликає в мене посмішку, а тоді я йшла реально плакала і думала: "От, я не встигла народити дитину... А чи взагалі я проживу цю війну, переживу? Чи залишуся я в живих?.." І від цього стало дуже сумно. Гадаю, це якась підсвідома жіноча історія спрацьовує", - пригадала Злата.

"Може, після війни і народжу... зустріну свого героя і почну (над цим) працювати", - заявила вона.

Нагадаємо, Огнєвіч нещодавно побувала в США, де не лише брала участь у концертах та заходах на підтримку України, а і накупляла корисних "сувенірів" для українських військових.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Огнєвіч з автоматом у руках розповіла про найзаповітнішу мрію. ФОТО

"На вашому місці я б вмерла від ганьби": Огнєвіч адресувала прокляття рашистам. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів