DziDzio зізнався, що думає про заборону російськомовного контенту та з ким провів перший тиждень війни

13 квітня 2022, 15:00

Співак Михайло Хома (DziDzio – ред.) прокоментував можливу заборону російськомовного контенту, яка наразі обговорюється українськими депутатами, на час війни.

Артист вважає, що це хороша ідея, адже "українська мова та традиції – це зброя" проти окупанта.

"Я думаю, що це нормально… поважати свою мову. В Україні розмовляти українською – це нормально… Я виріс на Західній Україні, мене виховували народними піснями… це все традиції, їх треба знати", – сказав він в ефірі Всеукраїнського марафону новин.

"Ви подивіться, як вони (росіяни – ред.) розповідають на весь світ, переживають, що їх хтось ображає. Значить, нам треба взяти це на озброєння: українська мова, українська традиція. Заборонити на час війни (російську – ред.) треба. Я підтримую", – вважає Хома.


 
Михайло, голосом якого наразі найчастіше лунає гімн в ефірі телебачення, наприкінці інтерв'ю заспівав фрагмент для глядачів

Також артист розповів, як зустрів війну 24-го лютого.

"Війна застала мене вдома…О 4-й ранку прокинувся від вибуху. У будинку, де я живу, нема підвалу. Я вийшов на вулицю подивитися… Набрав Юру Горбунова, він неподалік мене живе. Кажу йому: "Юра, ти чуєш те саме, що і я?". Він відповів: "Так, братику. Почалася війна", – розповів Михайло.

Співак також озвучив свою мрію, яка у всіх українців наразі дуже схожа.

"Мрію про той мирний день в Україні, щоб заспівати гімн так, аби й радість, і сльози. І ми нарешті зажили у тій країні, про яку кожен із нас мріє… незалежній та вільній", – підсумував він.

 

З Юрієм Горбуновим артист пережив перший тиждень війни, після чого поїхав на Західну Україну. Наразі вони спільно з іншими артистами дають невеличкі камерні концерти для ЗСУ

Нагадаємо, раніше переходити на українську мову закликала співачка Аліна Паш

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Президент неможливий без людей": Добринін зізнався, чи вважає росіян винними у війні, та що думає про їхню мову

"Це було негідно": Паш зізналася, що жалкує про колаборації з російськими артистами до війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів