Нікітюк розказала, чому не поїхала з України, та як її хейтять росіяни. ВІДЕО

17 квітня 2022, 14:45

Телеведуча Леся Нікітюк, яка з перших днів війни допомагає українським біженцям в рідному Хмельницькому, розкрила подробиці своїх волонтерських буднів.

В інтерв'ю для Люкс ФМ Нікітюк розказала, чому не поїхала з України, про хейт з боку російських підписників, а також, як відволіктися в такі скрутні часи.

"Кому я там треба? Я тут реалізувалася, люди дивилися програми з моєю участю. Люди робили мене зіркою, відсилали за мене СМС, робили рейтинг кожної моєї програми. Завдяки цьому рейтингу канали укладали зі мною угоди. Люди зробили мене тою, ким я зараз є. Як я можу зараз покинути цих людей?", - розказала Леся.

 
Нікітюк вдячна українським фанатам і не збирається залишати рідну країну

Телеведуча також розповіла, хто живе в неї вдома у рідному Хмельницькому.

"В мене жило вже майже 60 людей, майже 18 собак, котів, морських свинок тощо. Ми постійно вантажимо, збираємо харчові продукти, гумнітарку відправляємо. Тут такий конвеєр", - розказала вона.

"Я вирішила йти по всіх напрямках, ставлюся до цього фанатично. Я не збирала грошей до певного моменту. Всі гроші на продукти діставала сама. В мене є гроші. Мені допомагають допомагати постійно. Існує така зараз піраміда - сітка допомоги. Ти допоміг одній людині, одна людина цю допомогу розділила на двох, дві людини на чотирьох, і так пішло поїхало", - зазначила Леся.

 
Леся допомагає біженцям з перших днів війни

За словами телеведучої, вона зібрала вже приблизно 100 000 гривень, а підписники докинули ще 600 000. На 700 000 гривень приїхали потрібні предмети для захисників.

Леся також розказала, що раніше кількість її аудиторії з росії сягала 14%, а від початку війни вона зменшилася до 9%.

"Ты проститутка, ш*ара, ша*ава. Зарабатывала бабки в россии", - розказала Нікітюк, які повідомлення отримувала від хейтерів з рф.

За словами Лесі, не падати духом і не впадати в депресію їй допомагає саме волонтерська діяльність.

"По-перше, зараз допомагати - це наша робота. Для нас це вже робота. От я зараз всіх рієлторів тут чіпляю, ходжу, дивлюся квартири, шукаю. Знайшла виконроба, знайшла волонтерів, які готові дати гроші на ванну, на вмивальник, на бойлер. Зараз будемо робити ремонт, щоб туди поселити людей", - поділилася телеведуча.

Нагадаємо, раніше Нікітюк розповіла, кого бачить своїм майбутнім чоловіком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Вбий, вкради й здохни за свого кумира: Нікітюк висміяла заповіді росіян

"Серуть градом горобці": Нікітюк заспівала про "біологічну зброю" українців. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів