Onuka розказала про стосунки з родичами в росії та про своє майбутнє тату. ВІДЕО

19 квітня 2022, 20:10

Співачка Onuka, яка майже місяць тому повернулася з заходу України в Київ, розказала, як протягом війни змінилися її стосунки з родичами.

У програмі "ЖВЛ" Ната (справжнє ім’я виконавиці – ред.) також зізналася, в якому емоційному стані перебуває, та поділилася планами стосовно майбутнього татуювання.

"В перші 2-3 дні, мені здається, дійсно майже в усіх в Україні закінчилися або припинили існувати родичі в росії. На жаль, в мене також. Не всі, але частково. Дуже шкода. Брати й сестри, не рідні, двоюрідні, навіть не привітали мене із днем народження, який був буквально дуже скоро. Мені важко це зрозуміти, чесно", - зауважила співачка.

 
22 березня Ната відсвяткувала свій 37-ий день народження
фото @kiraigigs з instagram onukaofficial

"Ми на деякий час з малим виїжджали в Трускавець, піддалися, чесно скажу, паніці. Дуже про це шкодую, хоча я не хотіла їхати, але все одно той шлях, який ми подолали, в 54 години... Без ночівлі, просто на підлозі, десь під теплим одягом. Але стільки, скільки ми людей зустріли прекрасних, нових. Я думаю, що це дійсно рідня, з якою ми побачимося. Скільки ми домовилися зробити в вільній Україні вже концертів", - розказала вона.

 
Ната поїхала на захід разом зі своїм сином Сашком, але за місяць повернулася додому

За словами співачки, протягом війни вона стримувала свої емоції та плакала лише один раз.

"Я взагалі така людина, що можу розплакатися від такої якоїсь дрібниці в реальному нормальному житті: від згадки про фільм або від слів пісні й від згадки від цих пісень. Але коли ситуація форс-мажорна, я вмію збиратися. І це так було з дитинства. І я настільки дійсно акумулювала себе і зібралася, що стала мов кремінь. І це погано, що ти не можеш поплакати, щоб це вивільнити, тому все одно це має все бути на фізичному якомусь рівні. Але із того часу дійсно це було єдиний раз", - зізналася виконавиця.

 
Протягом війни Ната стримувала свої емоції
фото @michael_fedorak з instagram onukaofficial

Onuka також зізналася, що збирається зробити символічне тату із зображенням російського корабля.

"Мисткиня, яка мені робить, вона зараз не в Україні, але я вже в чергу встала. Мене дійсно трохи вибиває, що в цьому татуюванні є слово "русский", не хочеться на собі носити його. Можливо, це буде англійською або якось по-іншому, щоби не мати цих слів на собі", - повідомила вона.

Нагадаємо, нещодавно Onuka представила перероблену версію свого хіта"Це моє місто", у якій показала понівечені війною міста України.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів