"Думаю російською": Камінська розказала, чи збирається перейти на державну мову. ВІДЕО

20 квітня 2022, 14:00

Співачка Слава Камінська, яка разом з дітьми та матір'ю евакуювалася в Нідерланди, розказала, де наразі перебуває і за чим найбільше сумує.

В інтерв'ю "Зірковий шлях" молода матуся також підняла питання переходу на державну мову та розказала, чи займається зараз професійною діяльністю.

"Я в Роттердамі. На жаль, вже місяць я не можу орендувати квартиру, через то, що тут взагалі дуже складно з житлом. Тому що на ринку дуже мало квартир, але багато охочих, особливо зараз. Ще треба їм довести, що я за місяць заробляю в 3 рази більше ніж коштує оренда квартири", - розказала вона.

 
Cлава разом з малими і матір'ю перебуває в Роттердамі

Камінська також прокоментувала актуальне питання переходу на державну мову.

"Я народилася в Одесі. Мені завжди, от завжди було простіше... Я думаю російською. Так, я можу спілкуватися українською, але мені потрібно перекручувати. Можливо, в майбутньому й почну (спілкуватися українською - ред.). Мені так зручніше. Тобто моя мати спілкується російською, всі, хто мене оточують спілкуються російською. Дуже складно перейти на українську", - зізналася Слава.

 
Співачка наголосила, що, можливо, згодом перейде на українську

За словами Камінської, наші захисники мають завжди бути зосередженими, а пісні і творчість лише їх розслабляють. Пісні мають писатися лише тоді, коли війна закінчиться.

"Як тільки все це почалося, я була на студії, записала пісню. Але вона настільки не до теми, ну просто вона асоціюється з війною. Нічого в мене не пишеться. Я дивлюся, дуже багато артистів записують якісь там патріотичні пісні", - прокоментувала вона.

 

Слава також розказала, що її не запрошували виступати на благодійних концертах, але співачка із великим задоволенням погодилась би.

"Змінилися цінності. Сумую за нашою країною, за вулицями, за тим, як можна вночі їздити на машині та голосно слухати музику, заїжджати до "макдачки" під домом. Розумієте, це все банально, але, блін, просто хочеться цього затишку. Я хочу заснути й прокинутися у своєму ліжку, у своїй квартирі. Немає нічого дорожчого, аніж життя близьких", - підбила підсумки співачка.

Нагадаємо, раніше Камінська відповіла на хейт через мову та бездіяльність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Камінська до росіян: Весь світ проти вас. Ви здохнете в муках

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів