"Діти вперше бачили, як він плаче": Єфросиніна розказала про розлуку з чоловіком та заборону на прояв почуттів

29 квітня 2022, 13:37

Телеведуча Маша Єфросиніна важко переживає розлуку з чоловіком Тимуром Хромаєвим, з яким не бачилася вже місяць.

До кінця березня вона була в Україні, але потім вирішила вивезти дітей за кордон. І прощання з чоловіком було дуже складним моментом для неї.

Про те, як вони з Тимуром підтримують стосунки на відстані, та чому він заборонив їй проявляти почуття, Єфросиніна розказала в ефірі ранкового шоу на телеканалі "Україна".

"Діти вперше бачили, як він плаче. Ми ніколи не розлучались так надовго. 2 травня буде 20 років, як ми познайомились, і це буде наше перше 2 травня в розлуці", - зізналася Маша.


 
Маша, як і багато українок зараз, перебуває у вимушеній розлуці з коханим
фото з instagram

Подружжя намагається щодня підтримувати зв’язок, але інколи зідзвонюватись не вдається. Тоді вони переписуються. До того ж Маша розказала, що Тимур забороняє їй плакати при ньому.

"Ми з ним говорили про це, і він сказав, що йому не стає легше, коли я плачу. Хоче бачити нас усміхненими, чути, як ми живемо та дбаємо одне про одного. Радіє історіям про те, що ми придбали собаці нове ліжко чи син нарвав мені квітів. А так все у нас сухо відбувається, бо якщо дати собі прояви ніжності - я розкисаю", - зазначила ведуча.

 
Маша з Тимуром разом уже 20 років

"Останній романтичний момент у нас був, коли він по відеозв’язку показав мені орхідеї, які ростуть у нас вдома. Я дуже люблю квіти, і у нас на підвіконні в квартирі дуже багато орхідей. Тож він мені показав, як гарно вони розквітли і запевнив, що доглядає за ними. Мені стало так приємно, оце так романтика!" - поділилася Єфросиніна.

Нагадаємо, нещодавно Маша зверталася до українців із закликом не давати волю ненависті до росіян та воскрешати в собі все людське.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів