"Думала, це кінець": Панова розповіла, як їй вдалося вирватися із окупованого села під Києвом

3 травня 2022, 16:30

Телеведуча Анна Панова, яка нещодавно повідомила, що її дачу поблизу Макарова знищили окупанти, розповіла, як евакуювалася з родиною з-під Києва.

Деталями Панова поділилася в інтерв’ю КП Україна.

Телеведуча розповіла, що перші три дні війни вони з родиною переховувалися на тій самій дачі. Однак потім туди зайшли окупанти.

"Наша дача була у селищі Копилів… у Київській області. У перші дні та тижні війни там точилися жорстокі бої. Ми чули вибухи, чули бої за Гостомель, бачили заграву, коли горіла нафтобаза під Васильковом. Але, звичайно, і подумати не могли, що вже на третій день війни до нашого селища прийдуть російські танки і у хвіртку постукають російські солдати", – говорить вона.

 
24-го лютого родина виїхала зі столиці, не знаючи, що саме під Києвом будуть точитися жорстокі бої
фото Facebook Анни Понової

"Я досі не можу знайти потрібних слів, щоб описати тодішній свій стан. Думала "Це кінець". Дуже переживала за донечку, яка безтурботно дивилася мультики на планшеті", – сказала Панова.

Телеведуча розповіла, що окупанти дали їм можливість покинути свою дачу, але не дозволили виїхати із селища. Якийсь час родина ховалася від обстрілів у чужому домі. А потім їм таки вдалося прорватися на Західну Україну.

 
Телеведуча та її родина днями відсвяткували 2-й день народження донечки

"Я думаю, ми вижили і вирвалися з окупованого села лише тому, що це був перший тиждень війни: можливо, загарбники ще були не такими озлобленими. 1 березня, дочекавшись невеликого перепочинку в боях за Макарів, ми дивом виїхали у західному напрямку", – розповіла вона і наголосила, що їхній родині дуже пощастило, на відміну від інших сімей.

Телеведуча розповіла, що наразі не збирається повертатися до того селища, адже там все ще знаходять міни. Панова зазначила, що їхня родина має квартиру в Києві, однак і туди поки не поспішає, адже у сусідній будинок у перші ж дні війни прилетіла ракета.

Нагадаємо, нещодавно Ірина Білик розповіла, що її житло також знищили російські окупанти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Пиячили й гадили": Mamasita показала, що окупанти залишили після себе в її будинку в Гостомелі

Кондратюк пояснив, у якому випадку відмовиться від відшкодування за пошкоджений ракетою будинок

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів