"Військовозобов'язаний" Шнуров висміяв представників інтелігенції, котрі публічно каються за злочини росії

12 травня 2022, 13:30

Російський музикант Сергій Шнуров, який примудряється оспівувати гострі теми як-то війна проти України та санкції проти росії, не розкриваючи при цьому власної позиції, заявив, що не обирати сторону - це його право.

Він вважає, що ті росіяни, які публічно або палко підтримують війну, або, навпаки, висловлюють сором та каяття через дії їхньої країни - просто хайпують у гонитві за лайками.

Про цензуру, про те, чому російську культуру треба заборонити для іноземців, і чому європейці не зможуть без росіян, лідер гурту "Ленинград" говорив у інтерв'ю Тетяні Толстой.

 
Шнуров вважає, що це його право - не ставати ні на чию сторону та не висловлювати своєї позиції

Шнурову смішно з людей, які в соцмережах демонструють "великі амплітуди переживань" із приводу війни з Україною. Зокрема це стосується тих, хто після 24-го лютого виїхав із росії до інших країн.

"Може, вони сподіваються, що в такий спосіб привернуть до себе увагу тих урядів, і їм допоможуть та дадуть якісь грошенята, копійчинку... Виглядає огидно", - сказав Сергій.

У нинішній світовій тенденції до "скасування" культури країни-агресора музикант вбачає величезний плюс. Мовляв, коли щось починають забороняти, то до цього лише зростає цікавість.

"Тому я вважаю, що російську культуру треба забороняти. Нєхєр нас дивитися. Ідіть у дупу. Ми тут самі. Закриватися треба. Казати: "Хлопці, ось це - не для вас. Ось ці фільми, які ми знімаємо, те, що ми пишемо - ні, в жодному разі. Перекласти хочете? Ні, не можна", - поділився Шнуров, запропонувавши прирівняти російську культуру до героїну.

 
Музикант переконаний: світ просто не зможе прожити без Чехова, Толстого та Достоєвського

Обирати котрусь зі сторін артист категорично не бажає.

"Та йдіть нах*й. Моє право, хочу - обираю, хочу - не обираю. Тобі приносять бл*дь стакан із горілкою і стакан бл*дь із віскі. А ти хочеш бл*дь вино. Ну не хочу я обирати з цього вашого набору. Це хибний вибір", - виклав він свою позицію в алкогольній метафорі.

"Я все ж таки чоловік, у мене є паспорт, там написано "військовозобов'язаний". Що я маю тут вибирати? В принципі я вже вибрав, мої батьки щось вибрали", - додав він.

Цензуру в росії, зокрема заборону вживати слова на кшталт "війна" або "мир" він вважає дурістю та ознакою безсилля політтехнології, яка мала би перемагати в риториці.

"От ми, припустимо, заборонимо брюнеток. І що, всі білявками стануть? Ні", - зазначив артист.

 
Лідер "Ленинграда" вважає цензуру дурістю та проявом безсилля пропагандистів

Шнуров упевнений, що конфлікт росії та Європи - ненадовго.

"Хто би що не казав, але росія є частиною, хоч і периферійною, але європейської цивілізації. Ні ми без них нікуди, ні вони без нас нікуди. Ми тут назавжди, надовго, як і вони. Тому нам доведеться якимось чином зживатися", - запевнив він.

А от поверненню до росії західних брендів, коли пішли з неї після початку війни з Україною, Шнуров не радітиме.

"Узагалі руському міру не дуже пасує цей споживацький рай буржуазний. Ну не любить. Чомусь тут виходить цей мужик у червоній сорочці до цієї бл*дь IKEA, каже "та ї*ися воно все конем" і підпалює. Ось так трапляється", - зі сміхом пояснив артист.

Нагадаємо, донька російського актора-пропагандиста Володимира Машкова днями назвала підлістю те, що він підтримує війну проти України.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

"Не мордобой, а спецоперация": Шнуров випустив "геополітичну" пісню про відлупцьовану дружину, яка хотіла в НАТО

"Русским и собакам входа нет": Шнуров порівняв ставлення до співвітчизників у Європі з геноцидом євреїв

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів