"Ніяк собі не допоможу": Каменських розказала, як війна вплинула на її стан та на стосунки з Потапом

16 травня 2022, 16:15

Співачка Настя Каменських від самого початку війни перебуває за кордоном, де виступає з благодійними концертами на підтримку України.

Не зважаючи на те, що наразі зірка живе в іншій країні та не бачила наживо наслідків дій російських окупантів, вона знаходиться в постійному стані стресу.

В інтерв'ю програмі "Зірковий шлях" Настя розказала, як переживає війну та рятується від панічних атак, а також про свої стосунки з чоловіком Потапом.

"Я вдячна богові, собі, за те, що вивчила іспанську мову. В мене є можливість донести до третини світу (іспанською), що наразі відбувається в Україні. Я розповідаю, що в нас насилля, дітей ґвалтують, хлопчиків, дівчат. Вбивають дідусів та бабусь, просто людей. Просто, настільки жорстокі росіяни, взагалі, що вони роблять з нашою країною, неможливо навіть уявити", - наголосила Настя.

 
Виконавиця робить усе можливе, щоби не дати світові звикнути до війни в Україні

Настя також розказала, що напередодні війни вони з родиною опинилися у Мадриді, тому що співачка займалася там своїм новим альбомом.

"Дякую всесвіту, дякую богові за те, що ми опинилися в безпечному місці саме в цей момент. Я навіть не уявляю, що відчувають люди, коли чують сирену, чують бомби, постріли. Скільки треба віддати годин свого життя на те, щоби потім працювати з психологами", - зазначила Каменських.

 

За словами Каменських, вона досить часто переживає панічні атаки та знає, як з цим боротися.

"Я намагаюся знайти баланс, намагаюся знайти, як собі допомогти. Але ніяк я собі не допоможу. У мене дуже поганий сон, я дуже нервую. До мене повернулися панічні атаки, які з’явилися після перенесеної корони. Я дуже багато плачу, хвилююся, переживаю. Підіймаю очі в небо і кажу: "Боже, зупини це, ну не може це бути так довго". Це горе, яке просто живе з тобою, - повідала вона.

 
Артистка зізналася, що не знає, як допомогти собі впродовж війни

Настя також додала, що неможливо повністю відпустити ситуацію, тому вона концентрується на тому, чим може допомогти своїй країні.

Співачка розказала, чи змінилися її стосунки з чоловіком впродовж війни.

"Які можуть бути проблеми, коли люди навпаки повинні об’єднуватися? Ми з Льошою дивимось в один бік, ідемо разом, підтримуємо один одного та допомагаємо. Робимо все можливе, що можемо зробити для своєї країни, - прокоментувала співачка.

 
Каменських з Потапом підтримують один одного в такі важкі часи

За словами Насті, незважаючи на те, що незабаром в них із чоловіком буде річниця весілля, вони не збираються святкувати цю подію, поки в Україні триває війна.

"Ми один одного просто почмокаємо, скажемо: "я тебе кохаю, я з тобою, нехай буде мир на землі, все", - зазначила артистка.

Нагадаємо, нещодавно Каменських записала пронизливий сингл англійською про трагедію на нашій землі.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів