Анатоліч про евакуацію з-під Києва: діти бачили трупи російських диверсантів

18 травня 2022, 14:30

Телеведучий Анатолій Анатоліч разом із родиною до повномасштабного вторгнення проживав у Вишгороді. Саме там сім’я перебувала 24-го лютого.

Порятунок із власної домівки став для рідних ведучого цілим випробуванням. Але рішення про евакуацію вони прийняли не відразу.

На 4-й день війни Анатоліч із дружиною та трьома дітьми почули перестрілку українських захисників із диверсантами.

"Це було жахливо. Ми не знали, куди вони біжать. У нас паркан, вони могли перестрибнути і до будинку побігти. І я пам'ятаю, що ми сіли в машину за 5 хвилин", – пригадала дружина ведучого, піар-менеджерка Юла в програмі "Зірковий шлях".


 
У подружжя троє дітей. Наймолодшому Нілу – 7 місяців
фото instagram Юли

З її слів, правильність свого рішення вони з чоловіком усвідомили набагато пізніше, коли увесь світ побачив, що зробили окупанти у Бучі та Ірпені.

"Ця велика кількість закатованих українців, вбитих цивільних. І ми зрозуміли – в той момент Вишгород міг бути тим самим Ірпенем і Бучею", – сказала вона.

Анатоліч разом із сім’єю подолали чималий шлях до першого безпечного прихистку у будинку друзів родини. Зі слів ведучого, за час евакуації його діти встигли сповна надивитися на жахіття війни.

"Дівчата бачили блокпости, і навіть трупи. На Оболоні була розбита диверсійна група, автомобіль стояв у стовбі. Розбита машина, лежать тіла російських диверсантів, поруч наші військові з автоматами", – пригадує він.

 
Через активну критику росії акаунт Анатоліча в Instagram "знесли" прокремлівські користувачі

Згодом ведучий прийняв рішення вивезти родину до Франції.

"Ми зважували цей крок кілька тижнів. Коли приїхали, то змогли хоч трошки видихнути. Діти пішли в школу, Аліса (середня донька подружжя – ред.) хоч перестала плакати", – розповіла Юла, відповідаючи на запитання інтерв'юєрки про хейт через від'їзд з України.

Дружина ведучого підкреслила, що все, що її чоловік робив би в Україні, він продовжує робити і у Франції. Також підійняли тему хейту з боку росіян. Зокрема, через нещодавнє відео ведучого про Собчак.

"Я після цього отримав повідомлення від Собчак в Instagram. Це був такий спір на тему... якшо в двох словах, то вона пояснювала, чому вона так висвітлює інформацію. А я пояснював, чому вважаю її пропагандисткою... Діалог нічим не закінчився... Це культурне спілкування. Ніхто не ображав нікого. Але я не погодився з її тезами. А вона не погодилася з моїми твердженнями... Звісно після моїх слів вона не змінить стиль своєї журналістики", – сказав Анатоліч.

Нагадаємо, ведучий раніше критикував співачку Регіну Тодоренко та пропонував позбавити її громадянства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Ви йому "у тебе член на лобі", а він – "по телевізору інше говорять": Анатоліч постібався із пропаганди росіян. ВІДЕО

"Твоє мовчання страшніше за слова Баскова та Канделакі": Анатоліч запропонував Тодоренко повернути український паспорт


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів