"Писала їй, коли ми були в підвалі": донька Єгорової зі сльозами розказала про їхні останні розмови під час війни

28 травня 2022, 15:40

Донька одіозної екстелеведучої Сніжани Єгорової, телеведуча Стася Ровінська зізналася, що сама не розуміє, чому її мама, яка завжди була людиною "неадекватною", зараз говорить на публіку так багато брехні. Зате вона знає, яким має бути найефективніше для Єгорової покарання.

Ровінська, яка під час війни виїхала з чоловіком і трьома дітьми до США, розказала, якими були її останні розмови з матір'ю. Вона не могла стримати сліз.

Дуже відверта розмова відбулася в Стасі з Аліною Доротюк.

 
Стася та Сніжана давно не спілкуються та навіть заблоковані одна для одної
фото з instagram ровінської

Зі слів Ровінської, коли вона побачила допис матері в соцмережі, де остання називала фейком кадри звірств росіян у Бучі, то вперше за довгий час вирішила спробувати з нею поговорити.

"Ми не спілкувалися, але я побачила, що вона написала, і я її розблокувала, я хотіла просто запитати: ти взагалі...? Я не могла їй зателефонувати, тому що, напевно, я заблокована. Мій чоловік намагався мене зупинити... Мені просто хотілося почути, що людина взагалі собі думає, що вона таке пише", - пояснила Стася.

"Я зателефонувала своєму братові, він взяв слухавку, і я попросила, щоби він їй дав слухавку. Я не буду переказувати розмову, вона була дуже короткою, я просто кричала, вона - робила вигляд, що не розуміє, що відбувається... "А що з тобою? А чого ти психуєш? Що таке? А чого ти кричиш, що з тобою? Ти жива, з тобою все добре? Ну і все." У мене було таке повністю спустошення. Але після цього в мене немає жодних узагалі ілюзій стосовно цього", - сказала вона.

Як зізналася Ровінська, вони з мамою ніколи не були "суперблизькими", а роль бездоганної багатодітної матері та грає лише на публіці. Але остаточно їхні стосунки зруйнувалися порівняно нещодавно.

 
Зі слів Ровінської, бездоганна і любляча багатодітна мати Єгорова - це лише образ для публіки

"Коли вона до цього робила якісь висловлювання, я десь це бачила, я не коментувала, мовчала, не звертала на це уваги, тому що якусь дурню коментувати просто навіть не хочеться. Але коли вона почала стосовно війни висловлюватися і підтримувати політику путіна, і казати, що в Україні фашисти, нацисти... Я ж просто знаю цю людину, вона неадекватна, але вона ніколи не була настільки... Я просто розумію, що або їй гроші платять за це якісь, або... ну що з нею сталося?", - зазначила Стася.

"Для мене це просто складно навіть пояснити, що людина прожила стільки часу в Україні, вона просто відверто бреше, тобто не те, що "у вашої мами є позиція, ви повинні її прийняти, ви не повинні нав'язувати щось". Ну позиція це щось інше, мені здається. Коли людина відверто бреше, я знаю, що вона так ніколи не думала, а тут раптом почала, і вона бреше публічно, і видає це все за чисту монету", - обурилася вона.

Ровінська не приховує, що плекала надію на те, що розмова з нею змусить Єгорову одуматися, хоча би заради родини.

 
Телеведуча не розуміє вчинків своєї матері

"Я, наприклад, їй писала, коли все почалося, і коли ми були в підвалі. Мій син плакав і спав на підлозі. Я їй надіслала відео і кажу: "Ми зараз сидимо в підвалі", що ти несеш, що ти кажеш, "по об'єктам воєнним стріляють"? Тут усюди стріляють." Тоді вона щось відповіла типу: "Я усіх попереджала, що буде війна. Ви мені не повірили, тож що тепер? Сидіть." Це вона своїм родичам таке відповіла", - пригадала телезірка.

Зі своїми дітьми Стася намагається не бути такою мамою, якою була для неї Сніжана. І спілкуватися з нею більше не бажає.

"Не хочу навіть про неї говорити, тому що після останніх подій я взагалі не хочу, щоби ні вона знала, що зі мною, що з моїми дітьми... Жодних контактів, жодного спілкування", - наголосила вона.

Наскільки відомо Ровінській, Єгорова з трьома молодшими дітьми досі перебуває в Туреччині, де їй вдалося отримати статус політичної біженки.

"Вона робила скріншоти коментарів, які їй писали, типу "ти рашистка" і все таке, "не повертайся до України", і це все як докази дала, що її переслідують в Україні, і отримала політичний захист в Туреччині. Наскільки я знаю", - розказала Стася.

 
Молодшій дитині Стасі 2 рочки

Якщо говорити про інших зрадників України, то Ровінська припускає, що їх мають судити. Але саме для її мами, яка страждає на манію величі та шалено прагне уваги, найгірше покарання - це забуття.

"Для неї суд - це зайвий привід попіаритися. Для неї найгірше - якщо про неї забудуть. Якщо не будуть говорити. Якщо десь у заголовку написано "колишня телеведуча" - як це її чіпляє, як це їй боляче робить!", - пояснила Стася.

Що стосується вибачень Єгорової перед українським народом та визнання помилок - то вони були фейком. Ровінська підтвердила, що сторінку Єгорової тоді просто було зламано.

Також телеведуча прокоментувала закиди свого ексвітчима, Антіна Мухарського, буцімто зміни в свідомості Сніжани спричинив алкоголізм.

"Вони одне одного вартують. І книжка його - наполовину брехня, більше ніж наполовину... З алкоголем - можу погодитися лише в тому, що їй не варто його вживати. Бо вона і так має такий характер не дуже хороший, а коли випиває, це все загострюється. Але назвати її алкоголічкою я не можу, це неправда", - підкреслила Ровінська.

Що ж до самої Стасі, то програма, за якою вона з сім'єю переїхала до США, дворічна. Що буде далі - зірка воліє не загадувати, оскільки війна навчила її, що треба жити одним днем. Ровінська пробуватиме знайти роботу на американському ТБ, але не виключає, що пік її кар'єри лишився у довоєнній Україні, і далі вона зніматиметься хіба що в Insta-сторіс.

 
Дітей Ровінської безкоштовно прийняла на навчання школа в Нью-Йорку

"Я буду пробувати все, але якщо не вийде в моїй сфері, буду щось інше робити. Все ж таки, їсти треба, дітей треба якось ставити на ноги", - зазначила Ровінська, наголосивши, що не цуратиметься ніякої роботи.

"Ми не знали, що буде війна, ми все вкладали в дітей, в будинок, ми не зберігали гроші. В нас було декілька тисяч доларів лежали вдома - ми їх узяли з собою. Ми їх дуже швидко витратили, тому що переїзди...", - зізналася вона.

Нагадаємо, нещодавно Ровінська пояснила, чому, виїхавши з України, її родина не віддала свої автівки на потреби ЗСУ.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Будемо будувати життя з початку": дочка Єгорової розказала, куди і навіщо переїхала разом із родиною

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів