"Відновлюю військовий квиток": телеведуча Хамайко розповіла, чому не виїхала з чотирма дітьми за кордон

15 червня 2022, 16:30

Телеведуча ранкового шоу "Сніданок" Валентина Хамайко, яка разом із чоловіком виховує чотирьох дітей, пояснила, чому не покинула країну після початку війни.

У нещодавньому інтерв'ю виданню "Факти" ведуча розповіла, що в Україні її тримав обов’язок. Виявляється, Хамайко має військове звання.

"Я відчувала свою відповідальність перед країною, не хотіла її залишати. Я — медик, лейтенант запасу, і зараз, до речі, відновлюю свій військовий квиток", – розповідає ведуча.

 
Попри законну підставу виїхати як багатодітна сім'я, Валентина та її чоловік прийняли рішення залишитися
фото instagram Валентини Хамайко

"Я вірила і вірю в силу ЗСУ… Росіяни воюють не з військовими, а з населенням, просто знищуючи людей. Це геноцид… Я не звикла тікати від ситуацій, а намагаюся їх вирішувати. У мене була і відповідальність перед колегами на роботі — я не могла просто розвернутись і втекти. Тому намагалася бути корисною на роботі та тримати спокій", – додає вона.

Валентина зізналася, що вони з чоловіком вирішили не приховувати правди від дітей.

"(Сказали – ред.) росія напала на Україну. Іде війна. Це не гра, не спецоперація. Рано вранці 24 лютого вони всі прокинулися від вибухів, бачили вертольоти", – говорить Хамайко.

Будинок телеведучої знаходиться на околиці Києва. Саме тому, коли почалися серйозні бойові дії у передмісті столиці, подружжя прийняло рішення відправити двох старших дітей за кордон.

 

"Дітей відправили в Австрію, де живе моя сестра. Вони поїхали з нашою знайомою до Львова, там їх зустріли родичі. До Відня добиралися протягом п’яти діб", – розповіла вона.

Сама ж Валентина із чоловіком та двома молодшими дітьми лишилася вдома.

Нагадаємо, серед тих, хто не покинув Україну і телеведуча Лілія Ребрик. Вона пережила перші місяці війни із родиною у Чернівцях, а нещодавно повернулася до Києва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів