"Вже замовили і оплатили": Остапчук розказав, у скільки йому обійдеться закінчити будівництво дому

16 червня 2022, 16:00

Телеведучий Володимир Остапчук, який попри війну продовжує будувати свій дім під Києвом, розказав, скільки грошей витратив на придбання і ремонт маєтку.

В інтерв'ю для "Люкс ФМ" він також пояснив, чому не припинив будівництво, і згадав про постійні сварки з колишньою дружиною.

"Потрібно вкласти ще десь $80 тисяч, щоби добудувати будинок. Коробка вже добудована, ми якраз встигли. Все, що ми замовили і оплатили до війни вже опрацьовується.

Вже другий тиждень ми намагаємося збагнути, скільки буде коштувати плитка, якісь оздоблювальні матеріали, сантехніка, тому що це все росте...", - розказав він.

 
Площа двоповерхового будинку, який розташований в котеджному містечку "Золоче" Київської області, дорівнює 170 квадратних метрів

"Це котеджне містечко, воно таким чином побудоване, що ти не купуєш землю. Ти купуєш одразу проєкт будинку з землею. Це найменший, до речі, будинок - 170 квадратів, найбільший у них - 235, чи 250 квадратних метрів. Ну і ділянка, зрозуміло. Якщо порахувати так, щоб просто землю купувати, ну це тоді 60-70 тисяч доларів викидати тільки на землю…" - зазначив ведучий.

Остапчук також пояснив, чому таки вирішив добудовувати свій маєток.

"Для мене мотивація в тому, що ми все одно бачимо майбутнє в мирній Україні, ми не виводили ніякі кошти, ніхто не будував і не продавав житло, як дуже багато людей робить. Ми вирішили, що добудуємо", - наголосив він.

 
Христина і Володимир вірять в нашу перемогу і не збираються нікуди переїжджати (окрім нового будиночку, звісно)

А ще Остапчук вкотре згадав сварки і непорозуміння зі своєю колишньою дружиною Оленою.

За його словами, в перший день війни він подзвонив їй і попросив її негайно покинути Україну разом з дітьми, на що отримав негативну відповідь.

"Потім через 2-3 дні я їх знову побачив, вони вже були на західному кордоні, на Закарпатті. Евану (син телеведучого - ред.) не потрібен дозвіл на виїзд, тому що він громадянин Канади, а ось Емілії (донька Володимира - ред.) я від руки написав дозвіл на в'їзд в Канаду", - розказав чоловік.

 
Останній раз він спілкувався зі своїми малими 104 дні тому. І хоча Володимир кожного дня телефонує своїм малим, колишня дружина заперечує йому спілкуватися з дітьми

Як відомо, протягом цього часу Остапчук залишається в Україні і допомагає відбудовувати столицю.

Раніше він розказав, чому нізащо не виїхав би з країни під час війни.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Ми ще та італійська сімейка": Остапчуки подуркували на камеру в однакових луках. ФОТО

"Тільки картоплю посадили": Остапчук спародіював Лукашенка у ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів