Кім розказав про свій головний недолік, і що діти думають про його діяльність

27 червня 2022, 17:00

Впродовж війни чимало українських політиків і чиновників не лише проявили себе як відважні й безстрашні чоловіки, а й стали так званими "крашами" для багатьох дівчат та жінок. Одним з таких яскравих персонажів є голова Миколаївської ОДА, 41-річний Віталій Кім.

В інтерв'ю програмі "Зірковий шлях" він розказав, що мотивує і заспокоює його, а також, що відчувають і говорять його діти.

"Я був дуже емоційним, через це в мене були проблеми. Відсутність контролю у своєму злому стані я вважаю недоліком, і борюся із ним. Недобра я людина, коли злий", - розповів Кім про свій характер.

 
Хоча протягом війни Кім став символом почуття гумору, за його словами, він буває надто емоційним та навіть злим

"Заспокоювало полювання, собака, мотоцикл. Зараз, до речі, кілька разів вистрибав (виїжджав - ред.) на вихідних. В мене їх 2. Діти", - перелічив політик.

Віталій також розказав, що відчувають його діти, і як ставляться до діяльності батька.

 
Кім з дружиною Юлією має трьох дітей: двох дочок - Євгенію та Олександру, і сина Руслана

"Вони справжні діти свого батька, їм пофігу. В них все чудово, там проскоче, засумують. Взагалі, все класно. Я обожнюю дітей, розумію, що треба ростити їх так, щоби вони були щасливими окремо від мене", - пожартував Кім.

Кім він не вагався, і досить швидко прийняв рішення залишатися на обороні Миколаєва.

"Для того, щоб перемогти війну, треба її полюбити... В той момент я оцінював своє життя... Подорожував? Подорожував. Все було гарно, працював, отримував задоволення. Заши*ісь пожив, 40 років, нормуль, буває й менше", - розказав Віталій про свої думки на початку війни.

 
До початку війни Кім обожнював виїжджати на мисливство

За словами політика, він абсолютно байдужий до їжі та вибору страви, не зважаючи на те, що його дружина має власний ресторан.

"Головний принцип, щоб воно не повторювалося часто. Я їм, щоби жити. Не готував років 15. Шашлики можу зробити, плов", - розказав він.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів