Єгор Крутоголов розказав, чому під час війни лишився під Києвом, хто з "Дизель Шоу" поїхав до росії, а хто - до Білорусі на танку

10 липня 2022, 13:55

Актор і телеведучий Єгор Крутоголов розповів, де під час війни перебувають ті його колеги та друзі за "Дизель Шоу", які родом із Білорусі та росії. Сам він із родиною весь час залишався у своєму домі під Києвом, хоча російських загарбників навесні зупинили лише за 9 кілометрів від його селища.

"Ми весь час залишались тут. Чому? Тому що повірив у ЗСУ. Я дивлюся, що ми стоїмо, що ми тримаємося, що нас іще не захопили, а потім я дивлюся, що починають насипати цим оркам - так у нас крута армія! Мене це так торкнуло!", - зізнався Єгор у програмі "Як ти?" з Григорієм Решетником.

Актор визнає, що на той момент він гадав, що перемога України настане впродовж кількох днів, адже "не усвідомлював розмірів орди" і того, наскільки важко нашим збройним силам.

 
Єгор Крутоголов розказав, де зараз його колеги
фото з instagram крутоголова

Зі слів Крутоголова, він пропонував дружині Катерині вивезти хочі би її та дітей у безпечніше місце, але та відмовилася.

"Вона сказала: "Або ми з тобою, або ні". Вона не хотіла, щоби сім'я розділялася. Вона ж миколаївська, це бойова подруга, яка вже пройшла зі мною через Крим, Рим і все інше, дуже крута в мене дружина", - похвалився він.

Крутоголов визнає, що українське суспільство зараз складно сприймає "хороших русскіх", і це ставлення може поширитися на його колег, які родом із росії та Білорусі. Дехто з них після початку війни поїхав із України на свою батьківщину.

 
Актори "Дизель Шоу" до війни
фото з instagram 

"Але це мої друзі. Вони завжди були з нормальною, адекватною позицією і любов'ю до України і українських людей, і це дуже важливо. Що стосується Женьки Нікішина - тут складна ситуація, бо його родина в Росії, він повернувся до Магнітогорська і зараз ми майже не спілкуємося, тому що, мабуть, їх читають та слухають теж... Після того, що вони заявили, у них же ж не можна війну називати війною", - пояснив Єгор.

"Про наших білорусів уже складно сказати, що вони білоруси. Танкович українською шарашить, може, краще, ніж я. Женя Сморигін – в одному з проєктів його персонаж розмовляє українською", - додав Єгор.

Із його слів, Сергій Писаренко, який виїхав із сім'єю до Естонії, налаштований повернутися, відбудувати свій будинок, у який "прилетіло", і далі жити в Україні.

"Стосовно Марусі Грицюк, то вона потрапила в окупацію під Києвом. Вони 17 днів просиділи без зв'язку, без світла. На 17-ий день її чоловік, білорус, домовився, щоб її забрати. За нею приїхав танк, вона сіла в танк, і танк поїхав до Білорусі. Я не знаю... Її чоловік домовився. Її чоловік артист. Він просто хотів врятувати свою дружину. Ми не могли допомогти. Вони дуже ризикували. Я не знаю, коли ми ще раз побачимося, але вона з іншої країни, її родина там, вона дуже переживає", - зазначив Єгор.

 
Сергій Писаренко, Марина Грицюк, Євген Нікішин
фото з instagram  грицюк

Нагадаємо, Писаренко на початку квітня виклав у Facebook фото свого напівзруйнованого будинку, проте згодом видалив допис. Перед цим актора почали критикувати за те, що він не став акцентувати на тім, що його оселя постраждала саме внаслідок дій російських окупантів.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

"Боже, яке кончене": Булітко під гітару позбиткувалася з путіна і росіян. ВІДЕО

"Розмародерили": Танкович про свій дім у Бучі, майбутнє України та російських колег, "пов'язаних пуповиною з "Первым каналом"

Білорус Євген Сморигін та Jerry Heil заспівали "Ніч яка місячна" у челенджі Паш. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів