"Проїдаємо кошти дитини": Трегубова розказала, на які гроші живе та чим займається в Польщі

11 липня 2022, 12:20

Телеведуча Даша Трегубова на початку війни виїхала з України разом з донькою й досі перебуває за кордоном.

В інтерв'ю програмі "Зірковий шлях" вона розказала про життя у Польщі, кар'єру доньки та на які кошти живе.

За словами Даші, минулого року її донька Поліна зіграла головну роль в україно-польському фільмі. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення росії, знайомі запропонувала Трегубовій приїхати до Польщі.

 

"Поля провела під час зйомок декілька місяців у Польщі зі мною, татом та моєю помічницю. Донька вивчила мову, у неї тут була подружка, з якою вона знімалася. Тож Поля дуже мріяла повернутися до Варшави. Врешті сталося так, що вона вчиться навіть з подругою в одній школі, ми живемо поруч з її батьками.

Торішнє бажання доньки здійснилося, адже вона мріяла жити у Польщі, але вона не очікувала, що у такий спосіб", - розповіла артистка.

"Я до останнього сподівалася, що війни не трапиться. Ми спочатку поїхали до Австрії, бо в нас там є родичі. Це була дуже довга дорога, я ледь не посивіла, мені здається", - згадала Трегубова.

 

Даша також розказала про теплий прийом українських біженців в Австрії, але вона зрозуміла, що не зможе без роботи, тому вирішила покинути країну.

"Я людина діяльна, треба працювати. Мені написала мама дівчинки, з якою знімалася Поля. Нас запросили на прем'єру у Варшаву. Ми полетіли туди, я поспілкувалася з нашим послом України у республіці Польща і запропонувала йому повний спектр (допомоги - ред.).

Я називалася по-різному: кураторка культурних проєктів при посольстві, артдиректорка посольства, але це скоріше волонтерська допомога", - зазначила вона.

 

"Я єдина людина, яка заробляє у моїй родині. В мене були невеликі збереження, вони ще лишаються. Я звернулася до всіх, хто був мені винен, з проханням повернути гроші у перший тиждень війни, тож вони швидко віддали. Тому у мене є невеличкий запас. Це одне з найхвилюючих питань. Але я завжди у собі впевнена і все вирішу. До того ж, ми з Поліною сподіваємося продовжити у Польщі кар’єру.

Поліна минулого року отримала теж гонорар за україно-польський фільм, і частина її гонорару була витрачена у перші тижні війни. Можна вважати, проїдаємо кошти дитини", - жартома відповіла телеведуча.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів