"Кожен крок може бути останнім": Пивоваров розказав про життя, заробіток та творчість під час війни

3 серпня 2022, 10:30

Музикант Артем Пивоваров після тривалого мовчання розказав про своє життя впродовж війни.

В інтерв'ю у програмі Єфросиніної артист розповів, де перебував протягом п'яти місяців та чим наразі заробляє.

"Я з тих людей, хто не словом, а ділом, по-перше. Зараз настав час говорити, я вирішив, що це буде доречно і є про що говорити", - висловив Артем свою позицію.

За словами музиканта, протягом двох років він будував будинок в Ірпені, а 23-го лютого вперше заїхав у своє нове житло.

 
Після тривалого мовчання артист нарешті розкрив подробиці свого життя

"Ми виїхали з друзями з Ірпеня після двох днів, проведених у підвалі. Я пам'ятаю, що ми виїхали і прочитали в новинах, що вже підірвали мости. Я, звісно, не виїжджав з країни, весь час був тут. З перших тижнів війни зрозумів, що мушу знайомитися з нашими військовими, підтримувати їх", - зазначив музикант.

Артем також розказав, що протягом війни вони з друзями вдесятьох жили на заході країни.

"Хтось просто в нас у ЗСУ зараз, хтось постійно волонтерить, ми постійно були в моменті разом. Під час війни я зрозумів, чому ці люди зі мною протягом шести років", - поділився Пивоваров.

 
Наразі Артем з його командою не дають концерти, але активно займаються творчістю

Музикант підняв тему і стосовно колег з росії.

"Наприклад, співак Мот, з яким ми працювали разом. Ми з ним бачилися багато разів і, якщо не помиляюся, останній раз в Києві бачилися. Він практично в груди бив і кричав про те, що він козак, що в нього українське коріння", - згадав музикант.

Після двох тижнів війни Пивоваров побачив у свого колишнього друга пост про та націоналістів. На запитання Артема щодо такої позиції Мот нічого не відповів.

А ще Пивоваров відповів на запитання про маму, яка перебуває в окупації в Харківській області, та про заробіток впродовж війни.

"Ні в кого, скоріше за все, немає такої сильної історії і такого зв'язку, як в мене з батьками, тому що я виріс в оточенні неймовірних жінок. Я не знаю, що говорити на цю тему. Дуже переживаю, сильно хвилююсь. Ми на зв'язку", - розповів музикант.

 
Пивоваров вдячний своїм батькам за те, що вони допомогли йому знайти себе

"Є заощадження якісь, але найголовніше те, що я практично кожного місяця випускаю пісні, релізи, колаборації в рамках проєкту. В мене є матеріал, його дуже багато. Завдяки переглядам, завантаженням пісень в нас є можливість подовжувати, набирати оберти...

Зараз, коли в країні війна, в мене таке відчуття, що кожний мій реліз може бути останнім. Коли створюю щось, питаю себе: "що я залишу після себе?". Я розумію, що кожен мій крок може бути останнім, тому зараз мене так багато в музичному обсязі", - підсумував артист.

Нагадаємо, нещодавно Астафʼєва, Пивоваров та Добринін попозували у чорно-білих футболках заради допомоги дітям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Артем Пивоваров записав дует із Огнєвіч

Артем Пивоваров і Надя Дорофєєва представили пісню на вірш Шевченка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів