Кацуріна розказала про кримські спогади, вплив Єфросиніної та джерела натхнення під час війни

26 серпня 2022, 16:20

Рестораторка й дизайнерка Даша Кацуріна розказала, чим і ким надихається та де знаходить сили для здійсненя своїх цілей.

В інтерв'ю для ELLE Даша також зізналася, чи вважає себе сміливою, та згадала найяскравіший спогад з кримського дитинства.

"Мої діти - моя головна мотивація. Їх потрібно годувати, навчати та любити. Я не можу собі дозволити зупинитися. Не маю стільки відкладених грошей чи спадщини, щоб просто існувати", - розповіла вона.

 
Даша виховує двох дітей: доньку Сашу та сина Івана

"Я дуже смілива. Я - українка, та ще й мама двох українців. Витримати з ними три місяці 24/7 може тільки дуже смілива людина", - жартома відповіла рестораторка.

Даша також згадала, як вона з бабусею в Криму, на дачі в Севастополі, на мисі Фіолент, їла черешню з їхнього дерева та чекала, коли батьки приїдуть з Харкова, вся солона та мокра після моря.

 

А ще Кацуріна розповіла, хто з українців надихає її більш за всіх.

"Мене дуже надихає те, що і як зараз робить Маша Єфросиніна, вона надзвичайно сильна жінка та мама. Мене надихають мої подруги, вони не відомі українки, але дуже сильні жінки. Мене надихає мій хлопець, моя сім’я", - зазначила дизайнерка.

 
Цікаво, кого мала на увазі Кацуріна, коли казала про хлопця?

За словами Даші, у складні моменти життя не опускати руки їй допомагають заняття з психологом та подруги і планування спільних з ними подорожей.

"Ставлю собі запитання: "Чи я зробила все, що від мене залежить?" Якщо відповідь "так", виходжу та просто 30 хвилин гуляю без телефону. У Португалії я просто приходила на пляж та лежала там в одязі у позі зірки", - додала вона.

"Україна - це та сама черешня із Севастополя, з бабусиної дачі, це запах метро в Харкові на станції "Захисників України", це парк Чкалова, де завжди гуляє моя донька Саша після садочка, це биточки моєї мами", - перелічила Даша.

 
"Українець - це відсутність упереджень, свобода, це велика любов до свого коріння та свого народу, це постійна робота над собою", - підсумувала Кацуріна

Нагадаємо, Дантес та Кацуріна проводять чимало часу разом після розставання зі своїми колишніми партнерами. Однак попри повітряні поцілунки та косички офіційного підтвердження стосунків не було.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Дантес, не дивися: Дорофєєва продемонструвала поцілунок із Кацуріним. ФОТО

Кацуріна замилувала ідилією з дітьми та Дантесом. ФОТО


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів