"Не була політично свідомою": зірка "Сватів" Кошмал розказала про зйомки серіалу після 2014-го та про ставлення до російських колег

19 вересня 2022, 13:50

27-річна зірка серіалу "Свати", українська акторка Анна Кошмал, відома роллю дорослої Жені Ковальової, розказала про зйомки серіалу та атмосферу на знімальному майданчику.

В інтерв'ю для Аліни Доротюк актриса також розповіла, чому від самого початку війни була байдужою до ситуації в Україні.

Перші 3 місяці війни Анна разом із родиною перебувала на заході країни, після чого повернулася додому, в Київ.

 
"Ми знали, що почнеться війна. Нас попереджали ще з початку лютого", - згадала акторка

Анна розказала, чому кілька років тому не вдавалася до теми війни.

"В моєму колі не було таких людей. Я насправді думала багато, де момент цієї свідомості. Де він загубився, де він з'явився, чи як взагалі це було? Я була дитиною...", - зізналася вона.

За словами Кошмал, у 2014-ому році їй було 19 років і ситуація в Україні її зовсім не цікавила.

"Я не була політично свідомою. В моєму колі ми не обговорювали політику, ми були підлітками. На державному рівні дозволялося показувати та знімати в Україні російські серіали, тому не було такого розуміння, чому це небезпечно", - додала акторка.

Кошмал також прокоментувала позицію своїх російських колег, які наразі підтримують війну.

 
На знімку Аня з Добронравовим на зйомках серіалу. Фото опубліковано акторкою у 2021-ому році

"Насправді, коли я дізналася, що Федя Добронравов підтримав анексію Криму, я, скажу відверто, навіть не хотіла в це вірити.Я навіть не дивилася відео, де він це сказав, бо подумала, що якщо подивлюся, це розіб'є мені серце", - зізналася акторка.

 
Нагадаємо, останній сезон "Сватів" вийшов зимою перед повномасштабним вторгненням. З 2017 по 2019 роки серіал "Свати" був заборонений в Україні через антиукраїнські заяви російських акторів

Крайній сезон вийшов у грудні 2021 року. Його зйомки тривали з 2013 року. Серіал відзняли у Білорусі та у Грузії.

Ви маєте розуміти, що для мене "Свати" - це не Добронравов, це не Тетяна Кравченко, не Добринін чи Артєм'єва. Для мене це Андрій Яковлев (режисер серіалу "Свати" - ред.). Це людина, яку я безмежно поважаю, працювати з якою - величезне задоволення. Він для мене я батько", - зазначила Анна.

Зірка припинила спілкування з колегами, які після 24 лютого відкрито підтримали криваву війну в Україні.

"Я не можу бути відповідальною за їхні вчинки. Кожен чинить по совісті. Їм з цим жити, а не мені. Мені з ними говорити більше нема про що", - підсумувала Анна.

Нагадаємо, нещодавно Кошмал показалася в різних позах під час йоги та поміркувала, що таке спокій і гармонія.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів