"Досі здається, що це страшний сон": Шакіра вперше розповіла, як переживає розрив із Піке

21 вересня 2022, 19:00

Колумбійська співачка Шакіра, яка пішла від чоловіка, футболіста Жерара Піке через його зраду, знялася для американського глянцю Elle.

Зірка стала героїнею обкладинки, а також дала інтерв’ю, зокрема, про розлучення із футболістом, від якого має двох синів Мілана та Сашу.

 
Артистка все ще у процесі розлучення
фото Jaume de Laiguana
 
Подейкують, Піке проміняв дружину на 23-річну студентку

"Важко говорити про це, адже ми все ще у процесі. Також важко через те, що я під прицілом публічності так само, як і мої діти. Нас постійно супроводжують папараці… Я намагаюся захистити дітей від цього", – розповіла Шакіра.

 

Артистка зізналася, що інколи їй все ж здається, що це просто поганий сон.

"Але ні. Це все – реальність. І розчарування від цього теж є реальним. Так само як і від того, що я вважала сакральними і особливими стосунки з батьком своїх дітей. Ці стосунки здешевлені та вульгаризовані через ЗМІ, що теж розчаровує", – зізналася вона.

 

Зірка розповіла, що тримається заради своїх синів, адже незалежно від їхніх особистих із Піке взаємин, щастя дітей найбільший пріоритет.

Шакіра також зауважила, що свого часу пожертвувала багато чим заради відносин з футболістом. Мовляв, у перші роки стосунків її життя складалося з постійних переїздів, шаленого ритму та великої кількості роботи.

 

"Коли Мілан почав ходити до школи… я знала, що мої постійні подорожі та життя на кілька країн доведеться поставити на другий план… Адже треба було бути підтримкою для чоловіка і потім заради Саші…

Як спортсмен Жерар хотів грати у футбол, розвивати кар’єру і заробляти титули. Я маю на увазі, що ми обоє розуміли, що або він розірве контракт із клубом та переїде зі мною до США, або я переїду в Барселону, відсунувши кар’єру на задній план. Це була моя жертва заради любові… Я це зробила", – сказала зірка.

 

Нагадаємо, подейкують, що між колишніми назріває серйозна боротьба за дітей, яких до, слова, Піке вже познайомив із новою подружкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Шакіра після розриву з Піке показалася з синами на мексиканському пляжі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів