"Приймаю своє тіло": Пелтроу напередодні 50-річчя написала есе і пострибала в купальнику

23 вересня 2022, 17:59

Американська акторка Гвінет Пелтроу 27-го вересня святкуватиме своє 50-річчя. Почуття щодо наближення ювілею зірка виклала у есе, яке розмістила на своєму сайті Goop.

Гвінет розповіла про прийняття вікових змін, яке стало її мантрою.

Зі слів актриси, ці думки прийшли до неї наприкінці літа, коли вона усвідомила, що сприймає наближення осені так само, як і 30 років тому, а відчуття солодкості життя - це те, що всередині неї, і воно ніколи не зміниться.

 
Так, цій дівчині днями виповниться 50
фото з instagram пелтроу

"Моє тіло, мапа доказів усіх цих днів, більш підвладне часу. Колекція відміток та нерівностей, які ніби загорнуті куточки сторінок, що позначають розділи. Шрами після опіків від духовки, давній поріз на пальці від розбитої шибки, народження дитини. Сивина та зморшки. Сонце лишило свої небесні відбитки пальців по всій мені, ніби вмочило пензля в темно-коричневу акварель та бризнуло крапочками по моїй шкірі", - написала Пелтроу.

"Хоча я роблю все, що можу, прагнучи доброго здоров'я та довголіття, щоби відтермінувати слабшання м'язів та кісток, у мене є мантра, яку я вкладаю в ці відчайдушні думки, що намагаються вибити мене з колії: я приймаю. Я приймаю відмітки та шкіру, що втрачає пружність, зморшки. Я приймаю своє тіло та відпускаю потребу бути досконалою, виглядати досконало, кидати виклик гравітації, кидати виклик логіці, кидати виклик людській природі. Я приймаю свою людську природу", - підкреслила зірка.

 
Гвінет приймає ті зміни, що відбуваються з її обличчям і тілом
фото з сайту goop

Що до планів на роки, що попереду, то Гвінет має намір "сповільнитися".

"Мені би хотілося зробити коло мого оточення вужчим. Хотілося би частіше готувати вечері. Хотілося би, щоби непорозуміння стали розуміннями. Хотілося би продовжити відкривати найглибшу частину мене моєму чоловікові, хоч це мене і лякає. Хотілося би більше співати, хай навіть лише під душем. Хотілося би сказати кожному, хто мав негативний досвід зі мною, що мені шкода", - зізналася Пелтроу.

 

"Хотілося би повністю усвідомити себе. Я неідеальна, я можу закритися і перетворитися на лід, я не маю терпіння, я лаюся на інших водіїв, я не замикаю дверей моєї шафи, я брешу, коли не хочу зачепити чиїсь почуття. А ще я щедра та весела. Я розумна та хоробра. Я дослідниця і можу взяти вас із собою на пошуки сенсу. Якщо я вас люблю, ви відчуватимете, що ця любов огортає вас крізь час та простір, до скінчення Землі. Я - все це", - поділилася зірка.

Нагадаємо, кілька років тому Пелтроу розказувала, як переживає пременопаузу.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Пелтроу пояснила, що робити жінці, коли вона перестає бути "їб*бельною"

Гвінет Пелтроу зізналася, що п'є алкоголь щодня

Пелтроу поділилася рідкісним фото з обома дітьми від фронтмена Coldplay

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів