"Мусив переступати через своє чоловіче его": Monatik пояснив, чому після 24-го лютого залишився за кордоном

12 жовтня 2022, 18:00

Співак Дмитро Монатік, який на момент, коли почалася війна, перебував із родиною за кордоном, зізнався, що відчував "провину вцілілого" через те, що не повернувся до України.

Чому вони з дружиною Іриною прийняли саме таке рішення, і як він переживає розлуку з рідними зараз, Діма розказав в "Екзамені" Маші Єфросининій.

 
Коли почалася війна, Монатіки були в Барселоні
фото з instagram monatik

"Коли вона (дружина) 24-го мене розбудила і сказала, що почалася війна і бомблять наші міста, що путін напав, ці емоції дуже складно передати словами, їх і не описати. Але відчуття дуже легко прокидаються всередині, не забуваються. Але це ми за кордоном, а що відчували люди, які всередині країни? Ось цей синдром вцілілого моментально з'являється і зжирає тебе зсередини, ти просто хочеш їхати, бути корисним, і було дуже багато вагань", - пригадав артист.


"Але я розумів, що в мене двоє дітей, ось вони, тут. Ми зійшлися ось так: зараз я мушу бути - це складно - в нас одна валіза, ми не знаємо, куди нам їхати, що нам робити, в нас украли життя, і нам потрібно щось думати, я не можу зараз їхати, в такий складний час, я абсолютно нічого не розумію, взяти отак і "все, я пішов", просто залишити їх напризволяще. Якось так трапилося, що Бог за руку потягнув, і я опинився поряд з ними. Я якось мусив переступати через якісь свої внутрішні... чоловіче его, ці моменти. Я мушу бути там. І ми домовились так, щоби максимально допомагати, бути максимально корисними, і це трішечки заспокоювало", - додав він.

У липні Monatik уперше за час війни приїхав до Києва, але без дружини та дітей.

 
Дружина співака та сини, Данило і Платон залишаються за кордоном
фото з instagram ірини monatik

"...Вона чітко знала, що я собі ніколи не пробачу, якщо під час війни не приїду в Україну, не подивлюсь в очі нашим людям, не почую жодної сирени, я з цим не зможу жити. Я просто знав, якщо я не відчую цього, то я сам собі ніколи не повірю. Я не зможу з цим жити і все", - сказав він.

Зі слів Дмитра, після весілля вони з Іриною ніколи не розлучалися більше, ніж на тиждень, і тому зараз їхні розставання здаються співакові вічністю.

"Ми бачилися, але кожне розставання сьогодні - це як суцільна імпровізація. Тому і здається, що на вічність розстаєшся, бо не звик так. Раніше ти їдеш в тур, коли і куди завгодно, але ти чітко знаєш, куди повернешся, хто тебе чекає, де чекає, і це інше відчуття. Сьогодні ти не знаєш, коли ви побачитеся, і цю імпровізацію я ненавиджу", - поділився він.

 
Говорячи про розлуку з рідними, Дмитро не стримав сліз
скріншот із відео

Тим не менш, пара продовжує бути одним цілим. Із рідними Монатік зідзвонюється по 6-7 разів на день.

"Це фізична розлука, але не моральна. Морально ми все одно на конекті весь час", - запевнив він.

"У мене сто відсотків довіри до Іріші, в неї сто відсотків довіри до мене. Це міцна сім'я", - підкреслив Діма.

Нагадаємо, раніше Монатік розповідав, як після повернення додому його зворушила зустріч із холодильником.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Monatik розповів, чому не пішов у ЗСУ та що сталося з його будинком під Києвом

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів