Акторка "Жіночого Кварталу" Сопонару розказала про стосунки з британцем та оголосила про поповнення в сім‘ї

20 жовтня 2022, 11:40

35-річна акторка та учасниця "Жіночого Кварталу" Ірина Сопонару на початку війни перебувала у Чернівцях, а наступного дня покинула Україну.

В інтерв'ю Доротюк акторка розказала, як і де познайомилася з коханим, як справи з її роботою та про поповнення в сім'ї.

"Ми познайомилися випадково, в закладі, просто якийсь смол ток стався, а потім ми обмінялися інстаграмами. Я була без мейкапу, в окулярах, кедах, в якійсь майці розтягнутій...

Ми разом вже десь півтора року. Він мешкав в Києві до того, як ми познайомилися. Він дуже любить Україну", - розповіла Ірина.


 
Сопонару зустрічається і живе з британцем Різом. Загалом, бойфренд Ірини працює дистанційно у компанії, яка виготовляє біологічно активні добавки

"Мені дуже пощастило, що ми були з ним разом. Якщо я була б одна, то я не знаю, як би я вигребла морально. Він дуже мене підтримував. Він проявив себе дуже добре до мене", - зазначила вона.

Як розказала Сопонару, вони з Різом пробули в Румунії тиждень, потім полетіли в Лондон. Влітку парочка повернулася в Україну.

"Мені пощастило. Я була без автівки і перейшла кордон пішки. В цьому плані без драми було", - зазначила вона.

 

Ірина також розказала, хто наразі спонсорує її творчу діяльність.

"Мене мій чоловік підтримує. В мене є інвестор, який допоміг на початках (з YouTube). Це для нього благодійність, ми так з ним домовилися. Коли я почну заробляти, то гроші віддам. Але, якщо не почну, то сорі", - жартома відповіла актриса.

А ще зірка повідомила про поповнення в родині.

 
"Я стала мамою хлопчика трьох з половиною років, його звати Мафін, це котик", - розповіла вона

Ірина також зізналася, що вже готова приміряти на себе статус дружини.

"Я йому натякаю про обручку, але він сміється, думає, що я жартую. А я думаю, що смішного я сказала, я ж серйозно. Поки не обговорюємо, бо війна. Але зараз прийду додому і запитаю. Я так хочу дітей, але мені так страшно народжувати їх у цей світ", - підсумувала Сопонару.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів