"Мають самі врятувати себе від ганьби": Барських прокоментував "хороших руських" та спростував заяви росЗМІ

16 листопада 2022, 15:45

Співак Макс Барських, який відтепер зветься Mick Sunday і кардинально змінив вектор творчості, поміркував про ставлення до росіян у світі в майбутньому.

В інтерв'ю для естонського видання Delfi він також розказав, як реагує на плітки і брехню росЗМІ в свою адресу.

"Те, що зробив і продовжує робити російський уряд, кидає тінь на всіх росіян і нівелює їхню культурну спадщину. Такі реалії і результат жорстокої віроломної війни росії проти українського народу.

Зараз мало хто шукатиме хорошого росіянина, поки гине український народ, але... Росіяни мають самі себе знайти і врятувати від ганьби - як мінімум задля майбутнього своїх дітей. Вони мають робити вчинки, а не відсиджуватися, очікуючи на результат", - зазначив він.


 
фото instagram Макса Барських

"Ця війна обов'язково зруйнує режим путіна. А чомусь саме українська кров сплачує за позбавлення росії від тирана. Можливо, росіяни по всьому світу мають трохи попрацювати заради себе, дітей та честі.

Коли закінчиться війна, погляди людей у світі дуже прискіпливо розглядатимуть російських громадян, бажаючи зрозуміти, що призвело їх до такої тихої тваринної згоди, любові та щирій підтримці свого президента", - розказав Барських.

Прокоментував Макс і мовне питання.

"Поки триває війна, про мову й нема чого казати. Далі все буде залежати від тих вчинків, які, вже ж таки, сподіваюся, зможуть зробити руські люди, щоб довести, що вони не є ототожненням минулого дня росії. Але це в майбутньому. Зараз про це складно міркувати...", - сказав він.

 
Барських прокоментував ситуацію

За словами виконавця, він ніяк не реагує на плітки росЗМІ щодо продовження його роботи в росії.

"Колись війна закінчиться, як і путін з усіма своїми пропагандистами. Час покаже, де будуть всі ці безсоромні дорослі люди, які принесли стільки шкоди нашій країні своїми злими язиками", - підсумував він.

Нагадаємо, нещодавно Барських на тлі останніх подій на півдні оприлюднив архівне відео. У ролику він показав кадри з визволеного села Станіслав і поділився своєю радістю з підписниками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Ваши кровавые рубли мне не нужны": Барських дозволив росіянам востаннє послухати його пісні

Барських на конференції Billboard закликав не переставати говорити про війну та натякнув на зміну псевдоніму

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів