"Це було жахаюче": розлучений Ченнінг Татум не певен, що колись одружиться знов

18 січня 2023, 15:00

Американський актор Ченнінг Татум зізнався, що нелегко пережив процес розлучення з дружиною Дженною після 9 років шлюбу. Зі слів зірки, усвідомити, що вони з нею - абсолютно різні люди, змусила спільна дитина.

Як то відбувалося, Ченнінг, який тепер зустрічається з Зої Кравіц, розказав у інтерв'ю Vanity Fair.

 
42-річний Ченнінг з'явився на обкладинці глянцю

Він і Дженна дуже довго боролися за свій шлюб, хоча обоє розуміли, що надто віддалилися.


"Гадаю, коли ми були молоді, то розповіли собі історію і просто продовжували її собі розповідати, як би відверто життя не казало нам, що ми дуже різні. Але коли ви - батьки, то справді усвідомлюєте відмінності, які є між вами. Бо вони цілісінький день кричать вам в обличчя. Як по-різному ви виховуєте дитину, як дивитеся на світ, як ідете цим світом", - поділився актор.

"Спочатку було суперстрашно та жахаюче. Твоє життя просто обертається за своєю віссю. Цей план, що в тебе був, у буквальному сенсі перетворюється на пісок, що витікає тобі крізь пальці й ти такий: "От лайно. Що тепер?", - пригадав Татум.

 
Пара намагалася зберегти шлюб, але марно

Водночас актор визнає, що саме такі випробування йому й були потрібні. Бо лише вони змусили його провести необхідну роботу над самим собою.

"Насправді просто почалося з доньки. Я просто закинув усе і зосередився на ній. І це було найкращим з усього, що я міг зробити. Бо в той час, коли були лише ми з нею, ми стали найкращими друзями", - розказав Ченнінг.

 

Із Кравіц, в якої за плечима теж є невдалий шлюб, вони разом із 2021-го року.

"Я не знаю, чи колись одружуся знову. Стосунки - це для мене нелегко. Навіть попри те, що я трохи моногамний", - заявив актор.

"У роботі в мене нема страху, що щось зруйнується. А в сердечних справах, коли йдеться про людей, яких я люблю, мені дуже непросто. Я зрештою починаю занадто старатися, розумієте?", - додав Татум.

 
Зої Кравіц може ніколи не отримати від Татума пропозиції руки та серця

Нагадаємо, доньці Ченнінга та Дженни, Еверлі зараз 9 років.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Зої Кравіц посвітила грудьми і заявила, що чесність не менш важлива за чемність

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів