"Не порівняти з тим, що напишеш пісню": Onuka розповіла про можливе завершення кар’єри та що тоді робитиме

22 березня 2023, 11:00

Гурт Onuka із солісткою Натою Жижченко на чолі після початку повномасштабної війни презентував всього одну нову композицію.

І хоча це не завадило бенду гастролювати з благодійними концертами по всьому світу, як зізнається сама Ната в інтерв’ю ЖВЛ, після перемоги вона навряд повернеться на велику сцену.

Артистка не приховує, що повномасштабна війна та руйнація ворогом її рідної Чернігівщини сильно вплинула на таке рішення. Мовляв, бажання відновлювати понівечене нині сильне як ніколи.

"Це не порівняти із тим, що ти напишеш пісню. Для мене, наприклад, можливість того, що ми купили автівку військовим і відправили її… От, я розумію, що недарма прожила цей день", – розповіла вона.


 
Зірка зібралася покидати сцену?
фото instagram onuka

Співачка також зізналася, що в майбутньому хоче розвивати креативний простір у своєму фамільному будинку в Чернігові, куди до війни Ната з чоловіком та сином планували переїхати.

"Думаю, що навряд (майбутнє - ред.) буде на сцені. Можливо, це буде щось точково, якісь проєкти більш аудиторно, музично чисто. Але я бачу своє майбутнє, свою діяльність у втіленні відродження України", – зізналася артистка.

 
Співачка та її чоловік, музичний продюсер Євген Філатов раніше хотіли переїхати до родинного будинку на Чернігівщині

Нагадаємо, після початку війни Ната виїхала до Трускавця разом з усією родиною. Але вже у березні повернулася до Києва. Вперше гурт Onuka виїхав закордон у червні. Артисти подалися з благодійним туром у США.

Як відомо, зірка вже припускала, що її музична кар’єра може закінчитися. Ще у 2017-му в ексклюзивному інтерв’ю TabloID Ната говорила про такий розвиток подій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Onuka виступила на віртуальному концерті в Торонто і зібрала гроші на антидронову пушку

"Навчилася переміщатися у часі": Onuka вперше від початку війни поїхала за кордон і розказала, як змінилася

"Жити всупереч": Onuka зворушила зйомкою з чоловіком та сином у родинному будинку в Чернігові

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів