"Це як померти і переродитися": Бюндхен розказала, як почувається після розлучення, та знялася в купальнику для глянцю

22 березня 2023, 15:30

Бразильська супермодель Жізель Бюндхен останні півроку потрапляла на перші шпальти західних ЗМІ виключно через розлучення з чоловіком, зіркою американського футболу Томом Бреді після 13 років шлюбу.

Чимало видань висували різні теорії щодо причини розлучення. Зокрема, серед них був і роман манекенниці з її тренером по джиу-джитсу Жоакимом Валенте.

Вперше відверто прокоментувати розрив з Бреді, а також своє теперішнє життя Бюндхен наважилася виданню Vanity Fair, героїнею нової обкладинки якого вона нещодавно стала.

 
Супермодель познайомилася з ексчоловіком відразу після розриву з Леонардо ДіКапріо. Парочці влаштували побачення наосліп, яке обернулось 13-річним шлюбом
фото Lachlan Bailey

Модель не приховує, що розлучення далось їй дуже важко. Ексдівчина Леонардо ДіКапріо, не стримуючи сліз у розмові з журналістом, порівнює цей період життя з "переродженням".

"Я не хочу бути обмеженою в чомусь. Я хочу розправити свої крила та летіти. Це як померти і народитися заново", – сказала вона.

 
Модель попозувала у дизайнерських купальниках

"Багато в чому це (так боляче - ред.) тому що, ти уявляєш плин свого життя, знаєш, яким воно мало би бути і ти насправді доклав всіх зусиль, яких міг", – продовжила модель.

 
Як відомо, Жізель давня прихильниця спорту та здорового способу життя

Водночас Бюндхен зауважила, що в їхньому союзі та в причинах розлучення було не все так просто. Те, що фігурувало в заголовках було лише частиною історії.

"Як то кажуть, це – лише одна маленька деталь з цілої картини. Ця ситуація – не чорно-біла", – сказала вона.

 

Також модель заперечила теорію щодо її антипатії до футболу. Певний час "інсайдери" подейкували, ніби Бюндхен не хоче, аби чоловік й надалі займався цим спортом, адже він дуже травматичний.

 

Жізель навіть жартує, що могла би стати суддею, бо передивилася надзвичайно велику кількість ігор та знає всі тонкощі.

 
Здається, зірка відкидає будь-які теорії ЗМІ щодо причин розлучення

"Якщо у світі і є людина, якій я понад усе бажаю щастя, то це він, повірте. Я хочу, аби він досяг та добився максимально всього. Хочу, щоб усі його мрії здійснилися. Це щирі бажання від усього серця", – сказала вона.

 
 

Нагадаємо, Бюндхен нечасто після розлучення з’являлася на публіці. Вперше вихід у світ відбувся у грудні. Тоді модель вигуляла золотий образ на відкриття бутику в Бразилії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Брови-ниточки, червоні коси, чорне спіднє: невпізнанна Бюндхен уперше після розлучення з'явилася в глянці

"Волохата" Бюндхен з кенгуру і щурами закликала берегти тварин. ФОТО

Через 2 місяці після розриву з благовірним: Бюндхен підловили на прогулянці з новим чоловіком

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів