"Коли помираєш, підпишеш будь-що": Астаф'єва розповіла, як погодилася на операцію, через яку не може співати

20 квітня 2023, 17:00

Українська артистка Даша Астаф’єва за останній рік поставала в різноманітних амплуа: від волонтерства на кухні у перші місяці війни, до ведучої YouTube-шоу, яке вона запустила нещодавно.

Однак до чого Даша так і не повернулася, то це до співочої діяльності. І, виявляється, цьому є причина.

Вперше розповісти, чому її виступи припинилися понад рік тому та чи збирається взагалі виходити на сцену, Даша наважилася в інтерв’ю YouTube-каналі "Розмова".

 
скріншот з відео

Зі слів Астаф’євої, зупинити співочу кар’єру її змусили проблеми зі здоров’ям.

"Фізично не маю змоги (співати - ред.). Перед нашим інтерв’ю я сьогодні була у лікаря. В мене, на жаль, пошкодили під час операції нерв, який розташований біля зв’язок. Я сьогодні вперше про це кажу. І я більше не можу співати", – розповіла вона.

 
Артистка не може більше співати через наслідки операції

Артистка уточнила, що саму операцію їй робили до війни. Мовляв, тоді її стан був критичним і вона дала згоду на будь-які дії лікарів.

"Мені робили операцію, привезли на швидкій. В мене був такий стан, що я могла померти. І я підписала документ, що лікарі не несуть відповідальності за те, що можуть пошкодити зв’язки. Звичайно, коли ти вмираєш, ти підписуєш будь-який документ.

Я підписала з анестезіологом. Пам’ятаю, він сказав: "Капець, я не хочу це робити, це ж співачка". А я думала, що зі мною такого не станеться. Я ж такий щасливчик, мені везе", – розповіла Даша.

 
фото instagram Даші Астаф'євої

Даша також додала, що до лікаря їй треба було звернутися близько року тому. Але "тоді було не до того". А напередодні інтерв’ю зірка таки була у фахівця, який повідомив їй не зовсім позитивні новини.

"Мені сказали, що це – дуже складна історія. Бо я мала прийти до цього лікаря ще рік тому. Але ж уже було не до того. І зараз я кажу "Щось ще можна зробити?". А вона мені відповідає "Де ж ти була всі ці два роки".

Я згодна робити щось, лікувати. Дуже складне відновлення буде, терапія. По кілька годин на день. І при цьому все це пов’язане ще й зі стресом. Мені, чесно кажучи, важко про це говорити сьогодні. Тому, що я ніколи не вважала себе співачкою там, чи актрисою. Я роблю те, що мені подобається… І я маю надію, що я відновлю все це і знову буду співати", – розповіла Астаф’єва.

 
Артистка не уточнила, через що саме їй робили операцію

"Сьогодні, коли я це почула, мені стало дуже сумно. Я навіть плакала, в мене тряслись руки… Але я постійно думаю, що є люди яким набагато гірше. І я звичайно наполеглива, буду лікуватись", – сказала вона.

Астаф’єва також зазначила, що це її повернення на сцену буде в зовсім іншому амплуа.

Нагадаємо, раніше через стрес про проблеми зі зв’язками розповідала співачка Настя Каменських. Подейкували, що це був побічний ефект проблем в особистому житті. Мовляв, перенервувала настільки, що могла залишитися без голосу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Нарешті": Астаф'єва дочекалася весни та засвітила пишний бюст у тугому корсеті

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів