Танцівник і військовий Назар Грабар: у Москві виступали і Барських, і "Время и Стекло", а щемлять лише Лободу

24 травня 2023, 13:15

30-річний актор і танцівник Назар Грабар, який втратив брата та отримав поранення на повномасштабній війні росії з Україною, не вважає, що допомога Світлани Лободи українцям є відбілюванням її репутації.

Назар пішов із балету Світлани у 2020-му році, але востаннє був у Москві з нею восени 2021-го.

У розмові з Зе Інтерв'юер Грабар розказав, що думає про свою роботу в росії після 2014, про допомогу Лободи армії та про те, як вона першою дізналася про загибель його старшого брата Іллі.

Незважаючи на те, що Назар одразу став на захист країни у великій війні, хейтерів у нього не зменшилося.


"Скакав по сцені за бабки росії, а зараз умнічаєш, вдягнув на себе форму і такий весь українець", - пишуть Грабару у мережі.

"Я не реагую на таке. Я знаю свою правду. Я не відчуваю вину за те, що я працював там, тому що війна була з 14-го року, але я, чесно, був одним із тих людей, який не знав, що там відбувалося. Я не був обізінаний, бо я був внє політікі. Искусство вне политики, музыка вне политики. Але ми вже дійшли до того стану, коли не може бути щось внє політікі. Тому що це вже не політіка, а геноцид", - заявив він.

 
У свої 30 років Грабар уже ветеран війни

Інтерв'юер Анатоліч, який є кумом Лободи, не міг не запитати Грабара про його ставлення до Світлани, яка після 24 лютого кардинально змінила свою позицію щодо України.

"Мене це не здивувало, тому що я знаю Світлану особисто, я знаю, що вона адекватна і мудра людина. Вона б не прикидалася, як більшість російських артистів, які називають це спецоперацией, осовобождением. У росіян просто яєць нема, щоб визнати правду, а у Світлани Лободи яйця набагто більші, ніж у всіх російських артистів", - заявив Назар.

 
Грабар знімався у кліпі Лободи 2016 року "Твои Глаза"

На запитання ведучого, що він думає про інших українських артисток на кшталт Лорак і Maruv, які продовжують мовчати про війну, Гарабар сказав:

"Від когось я почув фразу: русифіковані українці - ще гірші ніж росіяни. Я вважаю, що мовчати не можна. Не розумію їхню мотивацію. Я апріорі не можу зрозуміти таких людей".

Тоді Анатоліч зауважив, що люди не можуть пробачити Лободі її кар'єру у росії, і припустив, що глядачі можуть запідозрити його та Назара у відбілюванні репутації співачки.

"Хто вони такі, щоб її прощати? Те, що її звинувачують, що вона після 2014 рокі там працювала, так ми виходили на одну сцену з Барських, зі всією шайкою Потапа, "Время и Стекло", Дорофєєвою... А щемлять тільки Лободу, чому так? Вони їздили на корпоративи, виступали у клубах москви у 18, 19 році...", - запевнив Грабар.

 
Грабар вважає, що українці не справедливі до Лободи зараз

"Свєта допомагає нашій армії дуже сильно, дуже багато і жертвує великі гроші, але ніде про це не кричить. Коли я збирав на пікапи, написав у себе пост, і через годину мене набирає Свєта і питає: Назарчик, це ти для себе? Щас закину". Саме ці пікапи, які ми купили, вивезли дуже багато поранених людей, в тому числі і мене", - розповів Грабар.

"Я не думаю, що це відбілювання, бо вона про це ніде не розповідає, їй це не потрібно. Я зараз переживаю, бо вона не хотіла, щоб я це розповідав", - додав він.

 
На гроші Лободи Назар купив два авта для свого підрозділу

І коли Анатоліч уже хотів завершити розмову про Лободу, Назар раптом сказав:

"Світлана - перша людина, яка дізналася про мого брата. Це якась магічна історія. Друга година ночі, я сиджу у госпіталі розбитий, ридаю, і мені приходить повідомлення від неї: "Назарчик, я чувствую что-то не так". І я написав їй. І вона набрала мене в цю ж секунду".

Про загибель старшого брата Іллі Назар дізнався, коли поранений під час ближнього бою уламком від гранати перебував у госпіталі.

"Це була найгірша ніч у моєму житті. Я всю ніч простояв на колінах і ридав", - згадує Грабар.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений ACTOR | MODEL | DANCER (@nazargrabar)

Зараз Грабар переведений у штаб після поранення і перебуває в Києві поруч зі своєю мамою. Він збирався повернутися на фронт одразу після похорон брата, але командир відповів, що спочатку треба пройти психолога.

"Але коли я побачив, у якому стані моя мама, яка днями сидить і дивиться просто у вікно, я зрозумів, що навіть якщо я просто туди повернусь, вона цього не переживе фізично", - зізнався Назар.

На запитання Анатоліча, чи відчуває він злість чи образу на тих, хто не пішов воювати, Грабар відповів, що ні. Але додав, що його дратує, коли хтось починає виправдовуватися і казати, що це вибір кожного.

"Бля*ь, чуваки, дякуйте богу, що у вас є цей вибір взагалі. Бо якби війна була, як у Другу Світову, коли воювали діти, ви б так не умнічали. Тому навіть не починайте цю тему. Образи в мене немає. Мені все одно. Кожен вирішує сам. Але не треба намагатися виправдовуватися переді мною. Навіть не задівайте цю тему. Бо всі чекають якогось розуміння і схвалення від мене. Я не засуджую, заради бога".

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений ACTOR | MODEL | DANCER (@nazargrabar)

Нагадаємо, ще в квітні минулого року Назар показував, що окупанти зробили з його будинком в Бучі.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів