Кошовий відповів критикам щодо своєї ваги та пояснив, чому донька веде соцмережі російською

9 червня 2023, 17:30

Актор студії "Квартал 95" Євген Кошовий розповів про стосунки з дружиною Ксенією та виховання дочок, 15-річної Варвари та 8-річної Серафими. Зокрема прокоментував він скандал навколо того, що старша дівчинка зняла відео для свого TikTok під музику російських виконавців та веде соцмережі російською мовою.

А ще Євген, у розмові з "Слава+", відреагував на закиди щодо своїх зайвих кіло і того, що його сім'я під час повномасштабної війни буцімто "втекла" за кордон.

"Жодного разу від початку війни родина не виїжджала з України", - наголосив Кошовий.

"Ми були на заході України на Новий рік, і це максимум, що ми зараз можемо собі дозволити", - додав він.


 
Євген, до речі, досі не отримав ордена "За заслуги" ІІІ ступеня, яким торік нагородив його президент та найкращий друг Володимир Зеленський
скріншоти з відео "слава+" на youtube

Кошовий відповів на запитання, як змінилися їхні з дружиною стосунки за 16 спільних років. Із його слів, вони стали краще розуміти один одного, а кохання з часом лише міцнішає. Криз у своєму шлюбі Кошові не переживали, а коли сваряться, то не кричать, а "голосно розмовляють".

"Стало більше відповідальності, тому що двоє дітей. Їх треба виховувати, треба їм говорити, що можна з буть-якої ситуації вийти людиною і можна не кричати: "Ти знаєш, хто я?".. Коли Варвара маленька була, вона там ще могла: "Він наступив мені на ногу, наступив на ногу кому? Доньці Євгена Кошового!" Я кажу: "Ти рота свого маленького прикрий, будь ласка"... В неї була зіркова хвороба. У всіх була зіркова хвороба, у всіх, хто був у шоубізнесі, навіть в маленькому", - зазначив він, зізнавшись, що він сам - не виняток.

Євген запевнив, що Варвара "не виросла мажоркою", але іноді не відчуває міри у своїх "хочу". На запитання щодо того, який виш обере його старша дочка, Кошовий відказав, що та хоче бути співачкою чи акторкою.

 
Варвара налаштована стати зіркою
фото з instagram варвари кошової

"У неї є мрія зібрати стадіон, але для того треба пахати. Вона зараз вивчає польську мову. На цьому поки що я тобі все сказав", - відповів він.

Євген пояснив, чому в TikTok Варі є нашумілі ролики під музику росіян.

"Російських артистів, які підтримують Україну. Російськомовних артистів, які підтримують. Ми провели з нею бесіду, я не буду в це заглиблюватися... Якщо вони (українська молодь) десь там побачили, що людина з естради їбанутого сусіда казала "ні", вона іноагент - все, вважають, що це можна, тому що вони за Україну, тому що вони про це публічно сказали. І вони пропускають те, що вони співають російською", - сказав він.

 
Актор пояснив, чому його старша донька під час повномасштабної війни не покинула слухати російське

Говорили вони з донькою і на тему ведення соцмереж російською.

"Впливати на те і слідкувати за тим, як вона веде соцмережі... Це вона повинна сама зрозуміти. Вона прекрасно знає українську мову, в школі вона спілкується українською мовою. Те, як вона спілкується в житті, нікому не цікаво. Вдома спілкуємося так, як ми захочемо. Спілкуємось російською, спілкуємось українською. Коли телефонують нам, ми спілкуємося українською. Ми серіали дивимося українською", - поділився Кошовий.

Євген дав відсіч критикам, які звертають увагу на його фізичну форму.

 
Кошовий пожартував про те, що хотів би погладшати

"Нехай слідкуть за своїми кілограмами. Раціон треба розписати їм, те, що я їм? Я зараз скинув десь шість. Ще думаю чотири-сім. Але це все не тому, що вони мене гноблять! Я собі подобаюсь, я не хочу бути таким, як у 2005-му році. Я себе комфортно почуваю. Я можу втягувати живіт!", - заявив він.

Нагадаємо, минулого літа Євген із Ксенією разом набили татуювання.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Пономарьов, DziDzio, Антитіла та Кошовий випустили запальний кліп про перемогу України

Арестович vs п*здабол: Кошовий на концерті для ЗСУ погуморив про радника голови ОП. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів