"Не сиджу на дупі рівно": чоловік Трінчер пояснив, чому не пішов захищати країну, та чи відчуває себе винним

13 червня 2023, 11:15

Бізнесмен і блогер, чоловік співачки Анни Трінчер Олександр Волошин пояснив, чому не пішов служити на фронт, на відміну від свого вітчима.

В інтерв'ю Раміні він також зізнався, що відчуває за це провину, і розказав, чи планує змінити своє рішення.

"Я за день до початку війни якось відчув, що потрібно перерахувати гроші для ЗСУ - поклав 50 тисяч, коли ще це не було мейнстримом. А потім я подзвонив баті, спитав, чи щось треба, але він сказав, що нічого не почнеться, він був упевнений на 99 відсотків. Він сказав, що раптом що, я маю забрати маму і бути відповідальний за неї.

Почалася війна, і я забрав маму на захід України. Перший тиждень я трошечки постраждав. І потім минає тиждень, я почав займатися на турніку, вранці вставав і вмикав пісню "Воїни світла" (українською мовою). І у мене був такий роз*об, така злість, хочеш їхати і йти воювати. Я ходив з цією думкою, а потім наважився", - згадав Олександр.


 
скріншот з відео

"Я подзвонив баті й сказав, що хочу виконувати свій обов’язок. Він запитав, по-перше, хто буде з мамою (по факту дід залишився і брат, 14 років), а по-друге, він пояснив, як усе це відбувається… Я ж не вмію воювати, думав, що буду патрони подавати, адже я не вмію нічого, але батя сказав, що все буде гірше", - запевнив блогер.

Згодом Волошин почав створив контакт-центр, який допомагав людям знайти волонтерів та отримати необхідну підтримку.

"Ми допомогли тисячам людей. І я зрозумів, що вже хоч щось роблю. Я не сиджу на місці, не сиджу на дупі рівно. Так, я не там, і я роблю менше, ніж пацани, але без мене б якісь, можливо, теж люди загинули.

Потім почав фінансово допомагати всім, кому можна. На початку витратив мільйон особистих, це в Instagram показав, і мене захейтили. І я вирішив не показувати. Хоча я не вважаю, що це правильно, адже потрібно показувати приклад. Але з того часу я допоміг ще на мільйон. Я не роблю більше, ніж військові. Я точно роблю 10 відсотків того, що роблять вони, але роблю", - зазначив Волошин.

 

За словами Саші, він отримував чимало хейту у мережі з приводу того, що він не на службі:

"Є почуття провини… Були коментарі: "Що ти допомагаєш, іди краще на фронт. Що там твоя допомога?". І це чіпляє. Однаково відчуваєш цей чоловічий борг. Якщо війна довго триматиме, то всі ті (я не вважаю, що всі повинні), у кого є це відчуття провини, туди підуть із часом. Просто є ті, кому пофіг (якось відмажуться)".

 
Якщо це затягнеться, то я точно цей шлях пройду. Я вже почав шукати підготовку. Потрібно, це логічно. А якщо ти тут, то точно повинен допомагати", - запевнив Волошин

Нагадаємо, у квітні Волошин опинився в центрі скандалу через вигадані ним же розваги на межі. Блогер вирішив полежати у закритій домовині 5 хвилин, щоб подумати про своє життя та чи правильно він його живе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Трінчер із промовистим декольте показала, як її бачить коханий

Сімейна сварка: Трінчер відмовилася брати прізвище Волошина

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів