"Мій брат 16 місяців на нулі": Бужинська про допомогу армії, погрози в Болгарії та в якій країні вчиться старша донька

21 червня 2023, 17:50

Співачка Катерина Бужинська розповіла, що 24-го лютого 2022-го року перебувала в Україні зі старшою дочкою Оленою та на власні очі бачила, як палає від уламків ракети сусідній будинок. Рідний брат артистки одразу пішов на фронт добровольцем та перебуває "на нулі" вже 16 місяців.

Як вплинула на неї та її родину війна, про свою місію допомагати армії та про смертельні погрози, які вона отримувала в Болгарії, артистка говорила із "КП в Украине".

 
Брат Катерини Бужинської боронить Батьківщину на фронті
фото з instgram бужинської

"20 лютого (2022-го року) я приїхала у Софію, а 22-го знову повернулася до Києва, бо у мене був запланований концерт, хоча чоловік і не відпускав, переживав. А 24 лютого почалася велика війна. У сусідній будинок влучили уламки ракети, я бачила, як він палає, і, мені здається, я теж стала сива. Це був шок", - поділилася Бужинська.


"Чоловік забирав нас з Оленкою, моє старшою донечкою, на кордоні з Угорщиною. В мене був такий спазм організму, що доводилося колоти уколи, щоб зняти спазм - не могла ні їсти, ні пити", - пригадала вона.

Зі слів Катерини, вона, багатодітна мама, завжди вважала себе "спецназом" і ніколи не зверталася до психологів.

"Не думала, що я так злякаюся і що настільки важко буду відходити. Два місяці у мене настільки тремтів голос, що я не могла співати. До того ж, я постійно плакала, не могла взяти себе в руки", - розповіла вона.

Повернутися до нормального стану артистці допомогла пісня "Сила кохання", до кліпу на яку увійшло зняте на телефон відео з її братом Олегом Ящуком. Він служить у 10-ій окремій гірсько-штурмової бригади "Едельвейс".

 
Коли почалася повномасштабна війна, артистка була в Україні

к тільки почалася повномасштабна війна, він пішов на фронт добровольцем, хоча до цього ніколи не тримав зброю, він професійний футбольний коментатор. Олег взагалі дуже миролюбива людина. Наша родина це дуже важко переживала і переживає", - не стала приховувати Бужинська.

Зі слів артистки, Олег, якому лише 33 роки, за час війни став сивим.

"Минулого літа з ним два тижні не було зв’язку. І тільки молитви його врятували. Як Олег потім розповідав, він лежав серед полеглих побратимів, коли ворожий танк наставив на нього дуло, але потім різко розвернувся і поїхав назад. Брат казав: "Я вже думав, що помер". Він був у такому шоковому стані, що в нього на якийсь час навіть мову відібрало. Та він молодець, тримається", - поділилася вона.

Благодійними концертами Катерина збирає гроші для армії. Її дуже підтримує чоловік Дімітар. У політичних колах він теж робить усе від нього залежне, щоби допомогти Україні, і друзі вже кличуть його "Мітко-українець".

 
Зі слів артистки, Олена злякалася менше, ніж її мама

"Мене в Болгарії добре знає публіка, я виступаю на концертах з відомими болгарськими співаками, і коли почалася війна, в мене кожного дня було по 5-7 інтерв’ю на центральних каналах, на радіо. А там ведеться потужна пропаганда, москалі роками туди вливали купу грошей. І мені почали писати: ми тебе поріжемо на шмаття, вб’ємо твоїх дітей… Але вони не знали, який в мене чоловік, з ким вони зв’язалися. Думали, що я слабка дівчина і зараз мене налякають. Але мене вже дуже і не налякаєш", - наголосила Бужинська.

Якщо до війни Катерина жила на дві країни, то після перемоги хоче більше часу проводити в Україні. Вона вже обговорила це питання з Дімітаром, і вони вирішили, що поки вона їздитиме додому без дітей.

"Діма і Катя в Болгарії, цього року вже йдуть в перший клас. Оленка, їй 16, зараз в Гамбурзі. Вона там навчається, в оригіналі читає англійською, німецькою, пише дитячі книжки, дуже мріє стати письменницею. Це було її бажання вчитися у Гамбурзі. Вона не хотіла в Болгарію. Але я часто до неї приїжджаю. Там є мої друзі, українці, вони за нею наглядають", - пояснила артистка.

Нагадаємо, нещодавно Бужинська ділилася архівною світлиною, де їй 14.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Мішковина та колосся: Бужинська з плетіннями на голові попозувала у незвичному образі

"Щаслива бути вдома": Бужинська у яскравому луці показалася серед магнолій Чернівців

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів