Дива не сталося: актора Джуліана Сендза, якого 5 місяців шукали в горах, знайдено мертвим

28 червня 2023, 09:55

Британський актор Джуліан Сендз, який у січні вирушив на прогулянку в гори у Каліфорнії та не повернувся, знайдений мертвим. На тіло 24-го червня натрапили туристи. Експертиза підтвердила, що це 65-річний Сендз.

Про це повідомляє People.

"Причина смерті досі вивчається, очікуються результати подальших досліджень", - повідомили в Департаменті шерифа-коронера округу Сан-Бернардіно.

 
Пошики Джуліана Сендза тривали 5 місяців
фото getty images

"Ми хотіли би подякувати всім волонтерам, які невтомно працювали, намагаючись знайти містера Сендза", - додається в заяві.

Джуліан Сендз відомий за ролями в таких стрічках як "Кімната з видом", "Чорнокнижник" та "Арахнофобія", а ще серіалами "Декстер", "Готем" і "Таємниці Смолвілля".

В актора залишилося троє дітей: син Генрі від ексдружини Сари Сендз та доньки, Наталія та Імоджен від другої дружини Євгенії Сітковіц.

"Ми продовжуємо берегти Джуліана в наших серцях, із яскравими спогадами про нього як про чудового батька, чоловіка, дослідника, людину, яка любила світ природи та мистецтва, cамобутнього актора", - говориться в заяві його рідних, зробленій днями.

Нагадаємо, незадовго до зникнення Сендза в тій місцині загинуло двоє туристів. Пошуки ускладнювали снігова буря та небезпека сходження лавини.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

З синцями та усмішкою: Джеремі Реннер показався у лікарні через 5 днів після нещасного випадку

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів