Вагітна Онуфрійчук із оголеним животом знялася в ліжку з чоловіком, котом та знімком УЗД

3 травня, 10:45

Колишня телеведуча Іванна Онуфрійчук, яка готується вперше стати мамою, попозувала для сімейної зйомки з чоловіком, казахським бізнесменом Алмазом.

В інтерв'ю Fostylen 37-річна Іванна розповіла, як подружжя планує виховувати первістка.

Іванна розказала, як думає поєднувати кар'єру та обов'язки матері.

"Я часто бачу таких матусь, які постійно з дітьми, й їм це ніяк не заважає. Навпаки, тоді дитина швидше пристосовується до соціуму і звикає змалечку до активностей. Або ж за потреби проситиму про допомогу рідних - мам і сестер. Вони самі проявили бажання допомагати та підтримувати нас і ще на початку вагітності казали, щоб ми не шукали жодних нянь та помічниць, що вони будуть поряд", - зазначила вона.


Видно, що Алмаз дуже чекає на первістка

Видно, що Алмаз дуже чекає на первістка

Майбутня мама також розповіла, як планує виховувати майбутню дитину та вирішувати можливі культурні розбіжності з чоловіком.

"Що стосується різних культур, то у нашому випадку я навпаки радію, бо в українській та казахській культурах багато спільного. Ми обоє маємо схожі цінності, як я вже сказала, шануємо традиційні свята та обряди", - розповіла Іванна.

"Про релігію наших дітей ми домовлялися з чоловіком ще до початку серйозних стосунків. Я розуміла, якщо ми хочемо будувати сімʼю, рано чи пізно це питання все одно підніметься, тож краще домовитися про все на початку.

Я тоді пояснила чоловікові, що в моїх планах ніколи не було виходити заміж і будувати життя з людиною іншої віри, бо я людина віруюча та релігійна, яка росла при церкві, тому мені важливо було прищепити ці ж цінності, канони та традиції, що маю і знаю я, своїм дітям", - згадала Онуфрійчук.

"Коханий прийняв мою позицію і ми ще до одруження домовилися, що діти будуть православні, хрещені, ходитимуть в українську церкву. Оскільки вони виховуватимуться в православ'ї, то знатимуть і про інші релігії, у тому числі свого батька, і з настанням повноліття зможуть само-стійно обрати, до якої віри хочуть бути приналежними", - розповіла Іванна.

Нагадаємо, раніше Онуфрійчук розповідала, де планує народжувати та як змінилися її стосунки з чоловіком. А ще Іванна показувала догляд за обличчям та тілом під час вагітності.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів